Wpis z mikrobloga

Nic tak nie bawi jak tekst p0lki:

kobiety robią na pełen etat jako kucharka, praczka i sprzątaczka


Gotowanie - wrzucić dwie garście pokrojonych warzyw do garka na 2h
Pranie - ustawić program, wlać płyn do prania, wlączyć start
Sprzątanie - Robot sprzatający, który zasuwa raz-dwa razy dziennie, raz w tygodniu manualnie przetrzeć meble ścierką.

Logiczne, że dla faceta każda z tych czynności mieści się w 10 minutach maksymalnie.

Dla kobiety każda z tych czynności to pełen etat (8h dziennie). xD

Przecież to nic innego jak wmawianie facetom, że jest kobiety są niepełnosprawne...

#logikarozowychpaskow #p0lka #rownouprawnienie #bekazpodludzi
  • 321
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Fajnie masz w domu, dobrze, że się pochwaliłaś xD radzę znaleźć sobie normalnego faceta, a nie jakąś patole, a dopiero później się wypowiadać. Ja wiem, że ten tekst miał pewnie ubliżyć facetom, ale jedyne co zrobił, to ośmieszył Ciebie i to komu dajesz się ruchać xD
  • Odpowiedz
@YouCanCallMeBillieGates: dobrze to mi wytlumacz, skoro op wykonuje te rzeczy szybciej i lepiej niż kobiety, to każda będzie go chyba strasznie irytowała tak czy nie? Więc po co mu taki ktoś? Może lepiej dla własnego zdrowia psychicznego być samemu?
  • Odpowiedz
no a po co być z kobieta skoro faceci są lepsi pod kazdym wzgledem


@Linnior88: Bo seksualności się w nie wybiera a dziury jednak są inne? ¯\(ツ)/¯

Widzę @serniczek_z_rodzynkami musiał w punkt strzelić bo takiego kolektywnego zesrania się już dawno nie widziałem i żadnego LOGICZNEGO KONTRARGUMENTU, że te rzeczy jednak zajmują więcej czasu xD

@picasssss1 Ty mu życia nie ustawiaj, nie jesteś jego matką
  • Odpowiedz
@Smoler:

co zabawne to to są podstawowe rzeczy jakie musi robić każdy, niezależnie czy to kobieta czy mężczyzna.


Dla mnie to jest jakaś abstrakcja robiąc z codziennych czynności, które w 90% są zautomatyzowane i ograniczają się do wciśnięcia przycisku lub przekręcenia pokrętła - jakiejś wielkiej pracy i to jeszcze na pełen etat.

Rozumiem, kobieta w domu, facet w robocie, 5 dzieci i chata na 300m2.

Ale nie gdzie średnio ludzie mieszkają
  • Odpowiedz
a gdzie ty widzisz tych facetów którzy się kimś opiekuja?


@Linnior88: Zgłaszam się, tata 3 dzieci, żona pracuje a ja zajmuję się domem. Jakoś wszystko ogarnięte i nie płacze z tego powodu xD
  • Odpowiedz
@aarahon mordo, Ostygnij. Jestem facetem i robię pranie, wrzucam brudne do pralki (2min), uprane do suszarki (1min) i gotowe. Nie pierzesz na tarce, nie siej farmazonu
  • Odpowiedz