Wpis z mikrobloga

Nic tak nie bawi jak tekst p0lki:

kobiety robią na pełen etat jako kucharka, praczka i sprzątaczka


Gotowanie - wrzucić dwie garście pokrojonych warzyw do garka na 2h
Pranie - ustawić program, wlać płyn do prania, wlączyć start
Sprzątanie - Robot sprzatający, który zasuwa raz-dwa razy dziennie, raz w tygodniu manualnie przetrzeć meble ścierką.

Logiczne, że dla faceta każda z tych czynności mieści się w 10 minutach maksymalnie.

Dla kobiety każda z tych czynności to pełen etat (8h dziennie). xD

Przecież to nic innego jak wmawianie facetom, że jest kobiety są niepełnosprawne...

#logikarozowychpaskow #p0lka #rownouprawnienie #bekazpodludzi
  • 321
  • Odpowiedz
i możesz wrócić na przykład za godzinę albo za 7 i timer dopasuje się do Ciebie?


@aarahon: to nastawiam tak, że nie będzie leżeć więcej niż godzinę w pralce
przecież nie muszę też robić prania w danym dniu
u mnie np. czwartek to nie dzień prania (nie jestem starą sfrustrowaną babą)
  • Odpowiedz
to nastawiam tak, że nie będzie leżeć więcej niż godzinę w pralce


@lexico: dlatego wolę robić pranie dłużej, kiedy mam na to czas niż być tym gościem który nie pójdzie na piwo z kolegami bo mu się pranie wyłączy.
  • Odpowiedz
@lexico: a kolizję z innym pojazdem zaplanujesz? Opóźniony pociąg? Napad? Albo wyjście z kumplami bo któremuś się dziecko urodziło i trzeba opić?
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:

- nakarmić i napoić zwierzęta/dziecko/oba | nie mam ¯\(ツ)/¯
- podlać rośliny | raz na tydzień ¯\(ツ)/¯
- wypielic w ogródku | nie mam ¯\(ツ)/¯
- opróżnić zmywarkę | nie mam, mam naczynia umyte na bieżąco ¯\(ツ)/¯
- odkamienic czajnik/ekspres do kawy/oba | raz na rok ¯\(ツ)/¯
- zrobić deser | nie jadam ¯\(ツ)/¯
- pozamiatać przed domem | od tego jest serwis sprzątający ¯\(ツ)/¯
- dolać mydła w płynie
  • Odpowiedz
@serniczek_z_rodzynkami: no ale skoro baby są takie złe i próżne to może poszukaj jakiegoś faceta? Nie czaję takiego rozumowania, pojazd po kobietach tak ale szukam baby do związku xd poszukaj jakiegoś kolegi albo po prostu żyj sam skoro płeć przeciwna jest taką straszna.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: no to skoro zrobienie obiadu dla osoby która się kocha to taka przyjemność to czemu faceci zazwyczaj nie robią obiadów kobietom , czyżbyś sam był facetem który chce tylko brać?
Współczesny samiec: gotował nie będę sprzątal nie będę, zarabiał na babe nie będę, to od czego wy jesteście? Od smierdzenia kobiecie pod nosem ?
  • Odpowiedz
@serniczek_z_rodzynkami: ponieważ moja kobieta siedzi w pracy dłużej niż ja, a na dodatek ja siędzę na HO, to ja przejąłem większość obowiązków domowych, oto moje podsumowanie na tydzień:
- odkurzanie = 1h
- wycieranie kurzy = 1h
- gotowanie obiadu = 3 x 0,75h (90% robi thermomix)
- przygotowanie śniadań i kolacji = 14 x 0,25h
- pranie (posegregowanie, ustawienie pralki i rozwieszenie) = 2 x 0,25h
zmywania nie liczę bo
  • Odpowiedz
@serniczek_z_rodzynkami: z dupy to są twoje wywody. Skoro wszystko robisz tak wspaniale i szybko, to kobieta w związku doprowadzi cię tylko do nerwicy i agresji. No chłopie, z tego co pobieżnie wyczytałem to potrzebny ci albo facet albo pokojówka z kilkuletnim doświadczeniem, chociaż i ona może nie dać sobie rady. Co wtedy? #!$%@? jej bo robiła dłużej pranie?
  • Odpowiedz
czyli po 15 minutach od włączenia prania mogłeś pojechać sobie na przykład motocyklem nad jezioro na cały dzień?


@aarahon: jak się planuje wyjazd na cały dzień, to się pranie robi przed wyjazdem albo w inny dzień. To nie jest tak, że jak nie zrobisz prania dziś, to już go nigdy nie zrobisz bo pralka od zbyt długiego nie prania zdechnie xD

Albo wyjście z kumplami bo któremuś się dziecko urodziło i
  • Odpowiedz
@bardzospokojnyczlowiek: @lexico: Większość kobiet to leniwe, roszczeniowe, nieogarnięte neurotyczki, które we wszystkim widzą problem. Proste czynności potrafią wywindować do rangi rocket science.
Dobrze że są też normalne kobiety, ale niestety coraz ich mniej.
  • Odpowiedz
@bardzospokojnyczlowiek: @lexico: Większość kobiet to leniwe, roszczeniowe, nieogarnięte neurotyczki, które we wszystkim widzą problem. Proste czynności potrafią wywindować do rangi rocket science.

Skoro kobiety to takie złe kreatury to dlaczego tak ubolewacie nad ich brakiem? Bardziej wam się opłaca kupić sztuczną pochwę. Będzie dostępna cały czas i nie złapiecie wenery :)))
  • Odpowiedz