Wpis z mikrobloga

PIS wycofuje się z ułatwienia uzyskania wiz pracowniczych przez imigrantów. Tak się robi politykę!
https://wyborcza.pl/7,75398,29937681,po-krytyce-tuska-pis-wycofuje-rozporzadzenie-ulatwiajace-uzyskanie.html#S.MT-K.C-B.1-L.2.maly

Obowiązuje prosta zasada.

dużo imigrantów -> złe czasy
brak imigrantów -> dobre czasy

Chcecie mieć łatwo dostępne mieszkania oraz dobrą atmosferę w pracy bez wyścigu szczurów?
Głosujcie na politykę antyimigracyjną czyli projekt "Twierdza Europa".
https://wykop.pl/wpis/71922151/realizowany-od-jakiegos-czasu-projekt-polityczny-o

Demografia również się dzięki temu poprawi.

Imigranci opłacają się tylko firmom i landlordom.
Nie istnieje coś takiego jak brak rąk do pracy.

Europa dla Europejczyków!

#nieruchomosci #praca #gospodarka #ekonomia #finanse #inwestycje #inwestowanie #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #kredythipoteczny #demografia
TeslaPrawdziwy - PIS wycofuje się z ułatwienia uzyskania wiz pracowniczych przez imig...

źródło: wizy pracownicze

Pobierz
  • 18
@TeslaPrawdziwy: Przez to że ktoś za mnie robił te samą robotę taniej [rok 2014 Początki ukrów w pl] i był bardzie posłuszny, ja nie miałem żadnej pozycji negocjacyjnej co wypchnęło mnie z tego kraju, ale jeszcze tu wrócę

i podnoszone z roku na rok podatki, bo coraz mniejsza ilosc osob musi utrzymywać rosnąca liczbe emerytów


@ElTalento:

Oczywiście, że istnieje. Brak rąk do pracy powoduje wzrost kosztów pracy, a to negatywnie przekłada się na możliwości eksportowe naszego kraju, czyli na wzrost bogactwa Polaków.


@mroznykasztan:

1. Może w końcu przy wyższych kosztach pracy polskie Janusze zaczną inwestować w automatykę, to jest przyszłość, a nie tania siła robocza.
2. Tak genialnym
1. Może w końcu przy wyższych kosztach pracy polskie Janusze zaczną inwestować w automatykę, to jest przyszłość, a nie tania siła robocza.


@loczyn: Masz rację, ale nie wszystko zautomatyzujesz. Są procesy, które wymagają ręcznej obróbki, stety lub niestety.

2. Tak genialnym pomysłem jest sprowadzanie nierobotnych islamistów z Afryki czy Bliskiego Wschodu.


Też jestem przeciwko temu, ściągajmy ludzi z naszego kręgu kulturowego.

4. Jako istotny globalnie kraj w Europie powinniśmy inwestować w
@loczyn: Oprócz Ukraińców, to osoby z tych krajów to wolą jechać na zachód po większe pieniądze. Po co mieliby przyjeżdżać do Polski? Już nie mówiąc o tym, że same słabo stoją z demografią.
Oprócz Ukraińców, to osoby z tych krajów to wolą jechać na zachód po większe pieniądze. Po co mieliby przyjeżdżać do Polski? Już nie mówiąc o tym, że same słabo stoją z demografią.


@arsze_nick: Ukraińcy też mogliby na Zachód, ale jednak połowa została u nas, dlaczego?
@loczyn: Sporo wyjechało na zachód, sama takich znam. W Niemczech już podobno 1,5 mln Ukraińców. Jeszcze przed wojną, łatwiej było uzyskać wizę do Polski niż do zachodnich krajów. Jak jest teraz nie wiem.