Wpis z mikrobloga

#anastazjazgrecji #blackpill #zwiazki

"Ojciec Anastazji przyznaje, że od czasu powrotu chłopaka Anastazji do Polski, nie ma z nim kontaktu. – Tylko żona jest z nim w stałym kontakcie. Ja mam żal do niego, że jej nie dopilnował. Był za mało odpowiedzialny – wyznaje Andrzej Rubiński."

xD Zawsze wina wszystkich dookoła, tylko nie polskich witaminek.

https://www.onet.pl/informacje/onetwroclaw/ojciec-zamordowanej-anastazji-gorzko-o-chlopaku-corki-mam-do-niego-zal/x1ek60n,79cfc278
  • 82
@Hariel: o #!$%@? to jeszcze mozna zwalic wine na: wina sasiada ze nie zwracal uwagi rodzicom jak wychowuja anastazje, wina burka z podworka ze nie szczekal wystarczajaco glosno gdy dziewczyna chodzila z chlopakami, wina miasta ze nie bylo w stanie zapewnic odpowiedniej szkoly podstawowej ktora by ukierunkowala jej edukacje na profesure na harwardzie. itp itd. Co tam jeszcze wymyslisz?
@Waidner @lossiemkos89: ten sam ojciec zaraz po znalezieniu zwłok mówił że córka była osobą lekkomyślną. teraz chyba jak ochłonął to doszło do niego że lepiej jednak nie srać do własnego gniazda i próbować zrzucać troche winy na chłopaka. który swoją drogą jak tylko dostał smsa że ona go potrzebuje to zaczął jej szukać więc to podwójne świństwo. zastanawiałem sie ostatnio jak sie ten koleś musi czuć, najpierw sie dowiaduje że jego