Wpis z mikrobloga

CEL: BYĆ ZDROWYM TYDZIEŃ: 15

Cześć, wrzucam update moich działań w kierunku odzyskania w pełni zdrowia. (Helicobacter, SIBO, IMO, zaburzenia trawienia itd)

Jeśli nie jesteś na bieżąco to odsyłam do pierwszego posta: https://wykop.pl/wpis/70969335/cel-byc-zdrowym-czesc-dawno-nie-bylo-update-u-sylw
Tutaj do drugiego: https://wykop.pl/wpis/71064687/cel-byc-zdrowym-tydzien-5-czesc-wrzucam-update-moi
A tutaj do najnowszego updejtu: https://wykop.pl/wpis/71428377/cel-byc-zdrowym-tydzien-11-duuuuuzy-progres-czesc-

A więc tak:

Generalnie nic nowego co było w poprzednim poście.

Kończę w przyszłym tygodniu tabsy z tej kuracji: ERADYKACJA HELICOBACTER - KURACJA SUPLEMENTACYJNA – 8 tygodni:

Alflorex 1 kapsułka do 1 posiłku
Enterol 2 kapsułki do 3 posiłków
Sylimaryna 1 kapsułka do 2 posiłków
Mastika 1-3 kapsułki przed posiłkami (1-3 dzień: tylko do 1 posiłku, 4-7 dzień: do 1 i 2 posiłków, 8-do końca: do 1, 2 i 3 posiłków)
Cynk (karnozyna) 2-4 kapsułki do posiłków (1-5 dzień: 2x kapsułka tylko do 1 posiłku, 6-do końca: 2x kapsułka do 1 i 2 posiłków)
Omega-3 3 kapsułki dziennie - po 1 do każdego posiłku
Witamina D3 2 kapsułki do 1 posiłku
B-complex 1 kapsułka do 1 posiłku
Liposomalna witamina C 2x dziennie - do 1 i 2 posiłku
Laktoferyna 2x dziennie - do 1 i 2 posiłku
Kwercetyna 2x dziennie - do 1 i 3 posiłku
Magnez 3 kapsułki do 3 posiłków
Melatonina 60-30 min. przed snem
Maślan sodu 3x dziennie - po 1 kapsułce do każdego posiłku

Następnie wchodzę na tę kurację: KURACJA USZCZELNIAJĄCA JELITA – 8 tygodni:

L-ornityna 2 miarki rozpuścić w 0,5 szklanki letniej wody
Kolagen 1,5 łyżeczki proszku rozpuścić w 0,5 szklanki letniej wody
Koenzym Q10 2 kapsułki do 3 posiłków
L-glutamina 1 miarka (5g) bezpośrednio przed snem
Probiotyk 1 1 kapsułka do 1 posiłku
Probiotyk 2 2 kapsułki do 3 posiłków
Nucleozin Lactoferin 2x dziennie pomiędzy posiłkami przez pierwsze 4 tygodnie, potem 1x dziennie
Witamina C liposomalna 1 saszetka na czczo
Omega-3 3x kapsułki - po 1 do każdego posiłku
Kwercetyna 2x dziennie - do 1 i 3 posiłku
Enzymy 1 kapsułka 15 min przed 1 posiłkiem
Maślan sodu 3x dziennie do posiłków
Witamina D3 2 kapsułki do 1 posiłku
B-complex 1 kapsułka do 1 posiłku
Olej z rokitnika 1 łyżeczka wieczorem
Magnez 3x kapsułki do 3 posiłków
Melatonina 1 kapsułka na 60-30 min przed snem
Pelargonia afrykańska 3x dziennie po 20 kropli 30 min przed posiłkami

Sprawa wygląda słabo, jeśli chodzi o finanse.. pracowałem w Polsce ostatnie półtora miecha jako telemarketer (praca fizyczna jeszcze byłaby problemem miesiąc temu) i firma mnie (i nie tylko mnie) oszukała na wypłatę.. przez co jest za przeproszeniem #!$%@?@ totalna i w przyszłym tygodniu muszę jechać za granicę bo ani dietetykowi nie mam jak zapłacić.. ani na ratę nie bardzo mam skąd wziąć, także jedynie kupuję te leki i wyjeżdżam na chociaż 6 tyg, potem wrócę.. zrobię badania itd co tam dalej dietetyczka będzie wymagać i znowu.. aż się odkuję bo jestem w plecy 6 koła ;)).

+ bardzo smuci mnie fakt jak wyglądam przy takiej wadze (rok temu przy tej wadze wyglądałem dużooo lepiej)
obawiam się, że mięsień mi spada.. zresztą co się dziwić przy takim testosteronie.. miejmy nadzieję, że pamięć mięśniowa na kolejnej masie mnie zaskoczy :).


Wrzucam fotki z aktualnej formy: (19.06.2023)

Wymiary:

Waga: 80.6 kg (-1.9 kg)
Klata: 108 cm (-1)
Łapy: 38.5 cm (-0.5)
Łydki: 39 cm (-1)
Nadgarstek: 17.5 cm (+0)
Przedramiona: 31 cm (+0) (zawsze mierzyłem na napiętych, a jednak lepiej jest na luźnych xD)
Uda: 61 cm (-1)
Kark: 38 cm (+0)
Pas: 86 cm (-2)

Więcej fot w komentarzach.

Obserwuj hasztag # p i e r d 0 l 0 n y r e z u s (bez spacji i zamiast 0 literka o) , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, s0ngo.

#silownia #progres #dieta #wymiary #looksmaxing #manlet #kulturystyka #zyzz #transformacja #zdrowie ##!$%@? ##!$%@? ##!$%@?
s0ngo_ - CEL: BYĆ ZDROWYM TYDZIEŃ: 15

Cześć, wrzucam update moich działań w kierunku...

źródło: DSC01914

Pobierz
  • 20
  • 0
@MirkobIog: na razie stricte sibo nie leczymy póki nie ogarniemy organizmu po antybiotykach pod helicobacter co brałem. Skończę to na śluzówki i wtedy będziemy zapewne atakować SIBO. (bo dalej brzuch jest #!$%@? jak na taką wagę)