Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że "lewacy" tak bardzo upodobali sobie, by zniszczyć obecną cywilizację, która rozwija się już kilka tysięcy lat. Na miejsce starej moralności, chcą utworzyć "nową" moralność sytuacyjną, tzn. moralne jest to, co partia uznaje za moralność.
Jednym z frontów jest tzw. prawo do aborcji, co w rzeczywistości oznacza, zabicie dziecka... człowieka. Oczywiście spór jest tylko ideologiczny, bo żadna ze stron, nie może udowodnić moment, w którym mówimy o człowieku. Prawa strona twierdzi, że od zapłodnienia, a lewa strona, że? Uczciwie trzeba stwierdzić, że niektórzy chcą od 12 tygodnia, a niektórzy do urodzenia. Żadna ze stron nie rzuca żadnym dowodem, kiedy mówimy o człowieku, więc gdzie jest prawda? Czy to źle, by przyznać, że skoro nie wiemy, moralnie jest założyć, że życie zaczyna się od poczęcia?

Teraz ja! Popieram całym sercem Konfederację, ale gdyby jej nie było, poparłbym PiS i tylko dlatego, że ważniejszym dla mnie jest czyste sumienie, niż potencjalna strata gospodarcza. Jeżeli linia podziału przechodzi przez te pole minowe, muszę opowiedzieć się po tej stronie, kosztem wygody, gdyż moja moralność jest ważniejsza, niż to co mogę włożyć do gara. Decyzja jest o tyle łatwiejsza, że PiS i PO nie różnią się w rozdawnictwie, a jedynie w programach światopoglądowych, więc niech giną.

Nie mogę jako facet zagłosować na #lewica, czy #po i przystawki z #psl, #polska2050 - gdyż ONI degradują mnie jako mężczyznę i chcą odebrać mi moją rolę społeczną, nie dając mi nic w zamian i odbierając wszystko. Chcecie równości? To szukajcie jej w wieku emerytalnym i obowiązkowej obronie ojczyzny, nie mówiąc o sądach i opiece ojcowskiej, gdzie trwają dramaty, których nie mogę sobie wyobrazić, będąc szczęśliwym ojcem trójki dzieci.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #konfederacja #bekazpo #neuropa #konserwatyzm #polityka
p.....r - Jak to jest, że "lewacy" tak bardzo upodobali sobie, by zniszczyć obecną cy...

źródło: status-embrionu

Pobierz
  • 74
@podatnik_fundator czy wybierzesz PIS czy PO czy Konferencje która sam bym osobiście chyba wybrał czy cokolwiek innego i tak wątpię że będzie lepiej man wrażenie że już nie będzie dobrze może być tylko i gorzej a co do aborcji ja bym poparł aczkolwiek nie jestem kobietą także ich decyzja jeśli dziecko zdrowe normalnie przez dwie osoby zrobione a się nie chce zawsze można oddać a nie później akcje z zabitymi dziećmi jeśli
by zniszczyć obecną cywilizację


@podatnik_fundator: lol, takie rzeczy się działy zawsze, i na dworach i w kościołach i w chatach chłopów, tylko wtedy nie było internetu

Cywilizacja upada vol 50, to młode pokolenie do niczego się nie nadaje, boomerzy malkontenci swoje od zarania dziejów, a karuzela jedzie dalej i jest obiektywnie lepiej

Dajcie ludziom żyć jak chcą
Prawa strona twierdzi, że od zapłodnienia, a lewa strona, że?


@podatnik_fundator: stworzyłaś chochoła i z nim walczysz. Odwrócę pytanie: jeśli wiadomo z dużym prawdopodobieństwem, że matka i dziecko umrą przy porodzie to antyaborcjonista woli zabić jedną osobę czy dwie?

W przypadku aborcji pytanie na to "do kiedy" jest bardzo ciężkie, bo niezależnie od podjętej decycji są sytuacje, że będzie jakaś nadmiarowa śmierć
Oczywiście spór jest tylko ideologiczny, bo żadna ze stron, nie może udowodnić moment, w którym mówimy o człowieku


@podatnik_fundator: To prawda, ale pomimo tego nadal można formułować argumenty w oparciu o fakt, że nie wiemy czy to jest człowiek.

Przyjmijmy, że dwóch myśliwych idzie na polowanie. W pewnym momencie się rozdzielają. Nagle jeden widzi, że coś rusza się w krzakach a swojego partnera stracił z zasięgu. Na potrzeby eksperymentu myślowego uznajmy,
Jeden dzień w tygodniu wolny... nic nie pocznę, muszę odreagować tydzień w którym wieszali koty na prawie aborcyjnym, gdzie był ewidentny błąd lekarski.


@podatnik_fundator szkoda tylko, że władze szpitala same zadeklarowały niewykonywanie aborcji powołując się na papaja czy inne czary. Lekarze mieli w tym przypadku związane ręce, a przykaz ten wyszedł od dyrektora szpitala, który jest posłem Ziobry. Także masz co chciałeś, pis i konfa w całej okazałości z gwoździem w głowie.
Klim4s - >Jeden dzień w tygodniu wolny... nic nie pocznę, muszę odreagować tydzień w ...

źródło: temp_file.png2413917192053128840

Pobierz
byku, nie podoba Ci się aborcja to jej nie rób, daj innym podejmować decyzje takie jakie uważają za słuszne


@Sandrinia: w całym tym sporze chodzi o to, że nie chcemy aby INNI dokonywali przestępstw. Ja sam nie zabijam i nie kradnę ale również chcę aby inni tego nie robili. Na tym polega społeczeństwo, że się umawiamy co można a czego nie. Wyobraź sobie różowy pasku, że chcę żyć w społeczeństwie gdzie