Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że "lewacy" tak bardzo upodobali sobie, by zniszczyć obecną cywilizację, która rozwija się już kilka tysięcy lat. Na miejsce starej moralności, chcą utworzyć "nową" moralność sytuacyjną, tzn. moralne jest to, co partia uznaje za moralność.
Jednym z frontów jest tzw. prawo do aborcji, co w rzeczywistości oznacza, zabicie dziecka... człowieka. Oczywiście spór jest tylko ideologiczny, bo żadna ze stron, nie może udowodnić moment, w którym mówimy o człowieku. Prawa strona twierdzi, że od zapłodnienia, a lewa strona, że? Uczciwie trzeba stwierdzić, że niektórzy chcą od 12 tygodnia, a niektórzy do urodzenia. Żadna ze stron nie rzuca żadnym dowodem, kiedy mówimy o człowieku, więc gdzie jest prawda? Czy to źle, by przyznać, że skoro nie wiemy, moralnie jest założyć, że życie zaczyna się od poczęcia?

Teraz ja! Popieram całym sercem Konfederację, ale gdyby jej nie było, poparłbym PiS i tylko dlatego, że ważniejszym dla mnie jest czyste sumienie, niż potencjalna strata gospodarcza. Jeżeli linia podziału przechodzi przez te pole minowe, muszę opowiedzieć się po tej stronie, kosztem wygody, gdyż moja moralność jest ważniejsza, niż to co mogę włożyć do gara. Decyzja jest o tyle łatwiejsza, że PiS i PO nie różnią się w rozdawnictwie, a jedynie w programach światopoglądowych, więc niech giną.

Nie mogę jako facet zagłosować na #lewica, czy #po i przystawki z #psl, #polska2050 - gdyż ONI degradują mnie jako mężczyznę i chcą odebrać mi moją rolę społeczną, nie dając mi nic w zamian i odbierając wszystko. Chcecie równości? To szukajcie jej w wieku emerytalnym i obowiązkowej obronie ojczyzny, nie mówiąc o sądach i opiece ojcowskiej, gdzie trwają dramaty, których nie mogę sobie wyobrazić, będąc szczęśliwym ojcem trójki dzieci.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #konfederacja #bekazpo #neuropa #konserwatyzm #polityka
p.....r - Jak to jest, że "lewacy" tak bardzo upodobali sobie, by zniszczyć obecną cy...

źródło: status-embrionu

Pobierz
  • 74
@podatnik_fundator: dla Ciebie upada, dla mnie ewoluuje

pierwszy człowiek który rozpalił ogień był pewnie nazywany przez konserwatystów debilem i lewakiem, bo do tej pory cywilizacja była zbudowana tak że człowiek bał się ognia i od niego uciekał

nihil novi sub sole, wszystko już było tylko w innej formie
Jeśli matka chce urodzić takie dziecko ponieważ wierzy w Boga


@danie_blyskawiczne: Nie sprowadzaj moralności do Wierzę, czy Nie Wierzę i my nie mówimy o religii, ale o wyborze czy zabijać dzieci, czy nie.

Poza tym, ciężko mówić o człowieku jeśli nie posiada on układu nerwowego, tym samym nie jest w stanie niczego odczuwać. Ten kształtuje się po 12 tygodniu ciąży, więc do tego momentu.


Wiesz, medycyna ma różne środki, które pozwolą
pierwszy człowiek który rozpalił ogień był pewnie nazywany przez konserwatystów debilem i lewakiem


@bzyku95: Nie imputuj lewakom myślenia, oni tylko burzą, co pokazały niejedne rządy komunistów, gdy da im się iść na całego i od zawsze mieli w planach zniszczyć cywilizację łacińską, by na jej miejsce siłą wprowadzić swój chory twór.
Tak mimochodem... dziecko w brzuszku, TO NIE TWOJE CIAŁO i można to łatwo wykazać, poprzez testy DNA.


@podatnik_fundator: jak chcesz do tego podejść tak bardziej technicznie, to płodowi jest bliżej do pasożyta niż do samodzielnego organizmu. A co się robi z pasożytami ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
To wszystko to takie bajdurzenie o zakresach i ograniczaniu wolności wyboru. Wolności, której brak może komuś zrujnować życie. Zamiast prolife to
Wolności, której brak może komuś zrujnować życie


@Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka: Nie psioczyć się na lewo i prawo, a tej wolności nie stracisz. Jeżeli dojdzie do czegoś więcej, jesteś dorosły i masz odpowiedzialność za wydanie tego życia na świat.

Co do tej żartobliwej uwagi o pasożytach, to już jedni socjaliści wprowadzający aborcję w Polsce, też tak naznaczali pewnych ludzi i później nimi w piecach palili. Jak widzisz, historia kołem się toczy, a ty zaczynasz
@podatnik_fundator: Nie rozróżniasz wyboru od przymusu. Ty zmuszasz matki do rodzenia dzieci niezależnie od okoliczności, czyli de facto działasz tak samo jak przywołany przez Ciebie wcześniej gwałciciel lub morderca. Nie dajesz wyboru, niezależnie od okoliczności. Ty chcesz żeby matka urodziła dziecko z wadami letalnymi, wiec ma urodzić i #!$%@?, bo ty tak chcesz. Niech się męczy przy porodzie, niech patrzy na dziecko jak umiera albo niech zajmuje się nim do końca
@fuechsinn: Zgadzam się, ale tylko jeśli wada faktycznie powoduje niezdolność do samodzielnej egzystencji, brak pełnej świadomości, powazne opóźnienie rozwojowe, 'nierokujące' itp. W pozostałych przypadkach, jak np. zespół Downa, zostawiłbym te decyzję rodzicom.
Natomiast posunąłbym się nawet dalej i w przypadku nosicielstwa poważnych chorób genetycznych które z pewnością będą rzutować na dziecko i są nieuleczalne, stosowałbym kastrację chemiczną. Tylko tak pozbędziemy się wielu chorób genetycznych ze społeczeństwa, ale to już zakrawa o