Wpis z mikrobloga

To co się odwaliło to jest pokłosie całego wychowania p0lek, dziewczynek w Polsce oraz tego że nasi rodzice żyli w komunie i ją pamiętają. Dodatkowo wkroczyła bardzo dziwna poprawność polityczna.

1. Dziewczynki od małego są wychowywane że to nie ich wina, nic się nie stało + chłopcy źli.
2. Przez komunę i że u nas nic nie było cały czas jest trend że jak coś jest zagranicy to jest wspaniałe, a polskie gówniane.
3. Matki cały czas narzekają na ojców (mężczyzn, Polaków)
4.Wciskanie rasizmu Polakom, gdzie u nas problem tak naprawdę nie istnieje,(W wielu krajach normalnie traktują pewnych ludzi jako gorszej kategorii , ale nikt im nie wciska łatki rasisty) przez co chcemy być super mili dla obcokrajowców i zachowujemy się lepiej do nich niż do samych siebie. W żadnym kraju chyba aż takiego czegoś nie ma, nie oh ah WOW jesteś z zagranicy po prostu normalnie cię traktują.
5. Nachalna propaganda par mieszanych, gdzie zawsze facet jest czarny a kobieta biała.
6. Fałszywe, wychowywanie że w bańce że każdy jest miły, sympatyczny i nic nie chce zrobić.
7. Wpajanie że trzeba akceptować wykroczenia, przestępstwa, dziwne zachowania osób z innych krajów bo to element ich kultury, a jak tego nie robisz, mimo że jesteś w swoim państwie i u ciebie jest to zabronione to od razu dostajesz łatkę rasisty.
8. Jak powiesz laskom że w Polsce jest bezpiecznie bo w nocy mogą same wrócić z buta, autobusem i nic im nie grozi. W przeciwieństwie do wielu miast zachodu Europy gdzie koledzy imigranci (także ci co mieszkają od dawna i pracują) regularnie okradają z portfela, telefonów ( tak w 2023 roku na zachodzie Europy nadal kradną telefony). To powiedzą że w Polsce nie czują się bezpiecznie bo ktoś na nie dziwnie spojrzał na ulicy, albo jakiś #!$%@? typ zagadywał XDXD
9. No i życie w bańce że świat jest super nikt nic nie ma nam prawa zrobić, mogę się ubierać jak chce, chodzić gdzie chcę, spotykać się z kim chce a jak powiem NIE to NIE, no tak jest w naszej kulturze ale nie znaczy że tak cały świat działa.

Takie wychowanie skutkuje że takich Anastazji z podobnym podejściem jest pełno zaryzykowałbym że ponad 50% Polek, a przez filmy typu 365 dni jeszcze marzą o takich sytuacjach no ale życie to nie film.
#anastazjazgrecji #logikarozowychpaskow #p0lka
  • 27
1. Dziewczynki od małego są wychowywane że to nie ich wina, nic się nie stało + chłopcy źli.


@lentilek: To jest akurat prawda bardzo często. To wychowanie w pewnej bańce pod tytułem ''jestem kobietą'' szkodzi samym kobietom paradoksalnie co później widać w takim codziennym życiu odbijając już nawet od tematu tego zabójstwa. Bo jest zawsze ona jest niewinna, zawsze ona ma rację, ona nigdy nie przeprasza.
@lentilek: To wychowanie to w ogóle patologia. Zauważ jak traktuje się chłopców w szkołach, a jak dziewczynki. Zawsze to my jesteśmy karani, mamy gorsze oceny, a na dziewczynki patrzy się pobłażliwie. Ty jesteś tym głupim chłopcem, a ona to mądra dziewczynka (pomijam już fakt, że potem w liceum i dalej to wychodzi, że jednak to chłopiec jest cześciej inteligentniejszy, w ta „mądra dziewczyna” jest co najwyżej przeciętna.
  • 16
@Cztero0404: @paczcieprzegrywy @fanmarcinamillera Dodałbym jeszcze element, że na chłopaków jest zazwyczaj parcie aby nie szli w kierunku edukacji na co mają ochotę tylko jednak może nie zmusza, ale jednak zachęca się do studiowania zazwyczaj kierunków po których jest praca, i pieniądze bo chłopak ma sobie na sam wszystko zapracować. Kiedy to córeczka niech idzie na byle co, trzeba jej wynająć mieszkanie, zakupić, bo przecież nie może z kimś dzielić pokoju, bo
@fanmarcinamillera: To jest akurat prawda (chociaż pewnie zaraz przyjdzie jakaś przedstawicielka płci pięknej i zacznie to negować). Przede wszystko zaczyna się od tego, że większość nauczycielek jest kobietami zdecydowana przez co próbują jakby stawiać swoją pozycję w stadzie wyżej jako płci. To całe wciskanie na każdym możliwym kroku, że dziewczynki wcześniej dojrzewają, traktowanie ich ulgowo oraz zwyczajnie lepiej. Ja miałem na przykład w liceum taki przypadek, że laski mogły sobie chodzić
@lentilek: Mnie przeraża wśród młodych kobiet równieśniczek lekko starszych lub młodszych, że bardzo wiele z nich jest przede wszystkim pełnoletnia nie dorosła. Bardzo często mówi się, że to mężczyźni są tymi lekkoduchami mniej dorosłymi których z opresji wyciągają kobiety no, ale jest wręcz przeciwnie najczęściej bo to właśnie laski są zdziwione jak trzeba brać konsekwencje za swoje słowa i czyny. Poza kierunku studiu ogromna część z nich nie wybiera na zasadzie
@Cztero0404: Już nawet nie pisząc o tym, że głównie wśród kobiet jest jakaś taka bardzo dziwna wręcz maniera iż skończą byle jaki kierunek o za chwilę często bardzo wyżej srają jak dupę mają stawiając siebie nie wiadomo gdzie przez to, że mają jakiegoś nieprzydatnego totalnie w życiu magistra którego zrobiły żeby dwa razy w roku rodzinie na święta pokazać. A jak założysz firmę, ciężko pracujesz i zarabiasz więcej od nich to
@Cztero0404 ja np. nie kierowałam się modą na kierunek, a właśnie perspektywą posiadania pracy po studiach. Skończyłam pielęgniarstwo i raptem półtora roku popracowałam, kompletnie nie dla mnie. Co z tego, że w ofertach mogę przebierać, jak wolę pracę za biurkiem. W sumie nie wiem, czy te studia to są tak ważne… o wiele ważniejsze jest znalezienie czegoś co cie przynajmniej trochę zainteresuje, a nie moda czy konieczność podjęcia pracy, ale coś w
@pakoraban: Ja miałem taki plan początkowo, aby iść na kryminalistykę ponieważ takie mam hobby dziwne oraz do policji wręcz z pewną misją po to, aby pomagać ludziom na swój sposób a przy tym mieć pewną pracę. Aczkolwiek niestety życie depcze wyobraźnie i realia tej pracy są trochę inne faktycznie jak te o których myślisz nie zamierzałem spisywać ludzi za zły stan aut a jednocześnie jeździć w lecie na zimowych oponach bo
@Nowystaryziel: Ja akurat należałem do grona osób które miały pod górkę z pewną grupą nauczycieli zawsze bo przede wszystkim na pewnym etapie zwyczajnie zrozumiałem, że ich jakakolwiek moc sprawcza kończy się poza murami szkoły i przestałem się ich bać zwyczajnie zaś straszenie uwagami to mówiłem żeby pisali zamiast zawracać mi dupę, tak samo jak z tym straszeniem telefonem do matki co idiotyczne było samo w sobie. Poza tym zauważyłem, że niektórzy
@Nowystaryziel tak, pamiętam pierwszą wypłatę w 2018 2600 zł w Pl za miesiąc dybania jako jedyna piguła na dyżurze na oddziale w hospicjum, rok później dostałam pierwszą wypłatę licząc na Polskę 5000 zł~ jakies 1000 wtedy euro w Niemczech na stanowisku pakowacz kosmetyków.. nie mam co przeliczać jeśli chodzi o życie bo wiadomo dwa różne kraje a kwota , no ale w Polsce do tej pory pielęgniarka po licencjacie (samym bez magistra)