Wpis z mikrobloga

To co się odwaliło to jest pokłosie całego wychowania p0lek, dziewczynek w Polsce oraz tego że nasi rodzice żyli w komunie i ją pamiętają. Dodatkowo wkroczyła bardzo dziwna poprawność polityczna.

1. Dziewczynki od małego są wychowywane że to nie ich wina, nic się nie stało + chłopcy źli.
2. Przez komunę i że u nas nic nie było cały czas jest trend że jak coś jest zagranicy to jest wspaniałe, a polskie gówniane.
3. Matki cały czas narzekają na ojców (mężczyzn, Polaków)
4.Wciskanie rasizmu Polakom, gdzie u nas problem tak naprawdę nie istnieje,(W wielu krajach normalnie traktują pewnych ludzi jako gorszej kategorii , ale nikt im nie wciska łatki rasisty) przez co chcemy być super mili dla obcokrajowców i zachowujemy się lepiej do nich niż do samych siebie. W żadnym kraju chyba aż takiego czegoś nie ma, nie oh ah WOW jesteś z zagranicy po prostu normalnie cię traktują.
5. Nachalna propaganda par mieszanych, gdzie zawsze facet jest czarny a kobieta biała.
6. Fałszywe, wychowywanie że w bańce że każdy jest miły, sympatyczny i nic nie chce zrobić.
7. Wpajanie że trzeba akceptować wykroczenia, przestępstwa, dziwne zachowania osób z innych krajów bo to element ich kultury, a jak tego nie robisz, mimo że jesteś w swoim państwie i u ciebie jest to zabronione to od razu dostajesz łatkę rasisty.
8. Jak powiesz laskom że w Polsce jest bezpiecznie bo w nocy mogą same wrócić z buta, autobusem i nic im nie grozi. W przeciwieństwie do wielu miast zachodu Europy gdzie koledzy imigranci (także ci co mieszkają od dawna i pracują) regularnie okradają z portfela, telefonów ( tak w 2023 roku na zachodzie Europy nadal kradną telefony). To powiedzą że w Polsce nie czują się bezpiecznie bo ktoś na nie dziwnie spojrzał na ulicy, albo jakiś #!$%@? typ zagadywał XDXD
9. No i życie w bańce że świat jest super nikt nic nie ma nam prawa zrobić, mogę się ubierać jak chce, chodzić gdzie chcę, spotykać się z kim chce a jak powiem NIE to NIE, no tak jest w naszej kulturze ale nie znaczy że tak cały świat działa.

Takie wychowanie skutkuje że takich Anastazji z podobnym podejściem jest pełno zaryzykowałbym że ponad 50% Polek, a przez filmy typu 365 dni jeszcze marzą o takich sytuacjach no ale życie to nie film.
#anastazjazgrecji #logikarozowychpaskow #p0lka
  • 27
1. Dziewczynki od małego są wychowywane że to nie ich wina, nic się nie stało + chłopcy źli.


@lentilek: nadopiekunczy ojcowie, nic nowego na całym świecie

2. Przez komunę i że u nas nic nie było cały czas jest trend że jak coś jest zagranicy to jest wspaniałe, a polskie gówniane.


gratuluje, odkryłeś kompleksy krajów ściany wschodniej.

3. Matki cały czas narzekają na ojców (mężczyzn, Polaków)


aha, a to mężowie na
@pasta_alla_carbonara:

chyba sobie żartujesz, że w polsce rasizm nie istnieje, wystarczy chodźby poczytać wykop. Idź się przejdź wieczorem z czarnym kolegą czy koleżanką po Częstochowie czy jakimś mieście ściany wschodniej, to sie przekonasz jak u nas nie ma rasizmu ;)


No jaki to rasizm ? Wychodzę na miasto często, i nikt nie zaczepia ludzi innych narodowości, nie wiem nie wyzywa ? Powtarzam w Polsce nie ma żadnego rasizmu, powiedzą ci to
No jaki to rasizm ? Wychodzę na miasto często, i nikt nie zaczepia ludzi innych narodowości, nie wiem >nie wyzywa ? Powtarzam w Polsce nie ma żadnego rasizmu, powiedzą ci to na nawet sami obcokrajowcy >jak z nimi porozmawiasz.


może na zachodzie kraju w duzych miastach, ale to nie jest cała Polska ;)

przypadkow takich jest mnostwo: https://wiadomosci.wp.pl/czarnoskory-dostawca-pizzy-pobity-w-lublinie-6902843964672672a

Tworzy się narracje taką, że mamy szanować obcą kulturę.


Ogolnie powinno się szanować drugiego
@fanmarcinamillera patrząc na moja podstawówkę to jedyne co „dziewczyny z klasy” to urodzenie bombelka lub najlepsza z klasy robiła dobrze kolesiowi w parku, gdzie chłopscy pili i mieli 3 dzisiaj wielu bardzo fajnie wyszło (doktoraty, własne firmy, mega dobre prace)