Wpis z mikrobloga

Może powinna wejść ustawa, żeby kobiety mogły funkcjonować bez prawnych opiekunów dopiero po ukończeniu 30 roku życia, bo wcześniej nie są w stanie zrozumieć co się wokół nich dzieje przez co padają ofiarami groomingu, manipulacji i są podatne na wpływy złych ludzi np. dają się uwodzić Hollywoodzkim celebrytom, albo zgadzają się na lukratywne oferty wykorzystujących je pracodawców jak Natsu. Jakby za kobiety odpowiadali rodzice, albo jak u arabów mąż, któremu odpowiedzialność przekazuje jej ojciec to by mogły poczuć się bezpieczniej i nic by im nie groziło ze strony tych całych groomerów. Na pewno uratowałoby to też życie Anastazji, które w momencie zabójstwa miała dopiero 27 lata, więc była w wieku przed osiągnięciem dojrzałości psychicznej. W ogóle nie powinna pokazywać się w miejscach dla dorosłych, bo wiadomo, że tam przyciąga jedynie uwagę zboczeńców, bo prawdziwi dorośli mężczyźni nie mają o czym z takimi siksami z sianem w głowie o czym rozmawiać. Kiedyś uważałem inaczej, ale dałem się przekonać licznym wypowiedziom kobiet i jako feminista staram się popierać i dbać o kobiety.

Ludzie obudźcie się, ile jeszcze kobiet musi paść ofiarami, żebyście to zrozumieli. Zapomnieliście już jaka krzywda się stała Natsu? Gdyby jej decyzje weryfikowali rodzice, albo mąż nikt by jej tak nikczemnie nie zmanipulował:

Ta historia ma takie drugie dno, ale teraz powiem tak w skrócie, po prostu. Ja wtedy byłam hostessą i pracowałam w sklepach na degustacjach i tak dalej. Po prostu szukałam agencji hostess, bo to było tak, że ja zawsze szukałam na jakichś grupach na Facebooku zleceń. Często było tak, że dostawałem same słabe akcje, po prostu za słabe pieniądze i tak dalej. Na przykład musiałam po 10 godzin stać za 70 złotych. No i szukałam jakiejś innej fajnej agencji z hostessami i jedna osoba mi poleciła właśnie tamtą agencję. Po prostu okazało się, że to nie jest taka agencja... - tłumaczyła Natsu. Youtuberka sugeruje, że jako młoda osoba była podatna na wpływ osób pracujących w szemranej "agencji" i to one nakłoniły ją do rozbierania się na seks kamerkach. Osoby, które tam były, wiedziały, jak zmanipulować młodymi dziewczynami, no i po prostu skłoniły mnie do tego. Ale tak jak mówię, mogę wam o tym jeszcze więcej poopowiadać, ale to chyba jeszcze za wcześnie. Bo wiąże się to jeszcze z takimi dziwnymi emocjami. Bo tak ja mówię, ja sobie teraz po prostu nie wyobrażam sobie, że w tamtym momencie byłam skłonna to zrobić, po prostu ludzie się tak zmieniają… - dodała.


#anastazjazgrecji #natsu #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #pieklokobiet #feminizm #heheszki #humorobrazkowy
Bananek2 - Może powinna wejść ustawa, żeby kobiety mogły funkcjonować bez prawnych op...

źródło: mieszadelko

Pobierz
  • 16
ustawa, żeby kobiety mogły funkcjonować bez prawnych opiekunów dopiero po ukończeniu 30 roku życia, bo wcześniej nie są w stanie zrozumieć co się wokół nich dzieje


to samo tyczy się mężczyzn - ilu wpada w długi, hazard, alkoholizm? Płeć tutaj nie ma znaczenia, są ludzie bardziej przezorni i asekuracyjni i tacy, co działają bez większej rozkminki, tak było, jest i będzie
  • 53
@larine: @greenbong: To prawda, że mężczyźni wpadają w hazard i alkohol, a nawet można się spierać, czy nie mają wręcz większej skłonności do ryzyka, ale tutaj głównie chodzi o to jak to jest komentowane i jaka panuje narracja. Płeć ma takie znaczenie, że nikt nie oskarża sprzedawcę w monopolowym, że groominguje alkoholików i że pokerzyści są niewinnymi ofiarami, których zmanipulowano w zadłużenie. Zły barman zachęcił mnie do alkoholizmu prezentując kolorowe
@larine: prawda dużo facetów ma z tym problem ale nikt potem nie wypiera się tego i w internecie faceci śmieją się z takich i krytykują takie zachowanie a co stało się po anastazji? p0lki zaczęły obrażać mężczyzn i obwiniać polaków za to że szmula poleciała w tango z ciaparotti.