Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@larine: Nie mam medycznej wiedzy więc nie będę dywagował na tematy, na których się nie znam. Ani lekarz ani federalny instytut z US nie przekazują informacji, że wykrywanie HPV (w fazie gdzie zmiany są niewidoczne) u mężczyzn jest obecnie niemożliwe tylko w niektórych częściach więc przyjmę, że jest niemożliwe we wszystkich. Nie chcę próbować stosować chłopskiego rozumu do skomplikowanych spraw. Ogólnie dobrze, że chcesz propagować wiedzę o chorobach i ludzie częściej
@mirko_anonim
wykopki: po co piła z pajetami, hehe wiadomo jak się to kończy
też wykopki: ta, dorzuć jeszcze test na raka jelita grubego (tak wiem, kolonoskopia)

A potem zdziwienie, że przez własną głupotę można sobie mocno zniszczyć życie ()

@mirko_anonim: No i dobrze zrobiłeś

Otóż ja i moja dziewczyna poszliśmy na studia do różny miast. Po miesiącu rozłąki zdecydowaliśmy się wreszcie spotkać, a jako że byłem bardzo szczęśliwy z tego powodu, postanowiłem zrobić jej minetę.

Zawsze mi się to podobało, ale tym razem z jakiegos powodu jej cipka śmierdziała jak martwy papież, a smakowała jeszcze gorzej. Nie chciałem ją urazić, więc wziąłem mentosa. W trakcie lizania, przez przypadek wepchnąłem go
@Aten7385: A wiesz, że na konkretne genotypy HPV często nie testuje się nawet kobiet? Po prostu te testy są drogie, a dodatkowo pobranie próbki z cewki u mężczyzny jest bardzo nieprzyjemne.

Nie wiesz, o czym mówisz niestety.
@Kostikov: Piszesz mi, że nie na wszystkie genotypy testuje się kobiety więc moje twierdzenie, że dla mężczyzn nie ma miarodajnych testów jest jakoś błędne? Przecież całą dyskusja dotyczyła mężczyzn więc nie wiem co mają do tego kobiety i brak możliwości testu na każdy genotyp.