Wpis z mikrobloga

#anastazjazgrecji
Top komentarz póki co, pod newsem z Anastazja. Gdy ojkofobia wjedzie za mocno. Masz newsa o tym że w Grecji, polka została być może zgwałcona (albo i nie) przez jakiegoś hindusa po pijaku, a i tak pisz jakieś wysrywy o tym że polskie wycieruchy gwalca kobiety które chodzą w mini po ulicy xd Jak to udało się połączyć, nie wiem
Ateeeny - #anastazjazgrecji
Top komentarz póki co, pod newsem z Anastazja. Gdy ojkofo...

źródło: Screenshot_20230618-184531_Facebook

Pobierz
  • 74
@girlsjustwannahavefun: No ja nie wiem co trzeba mieć a głowie żeby zachowywać się jak koleżanka w Grecji. Dorosła osoba nie zna ryzyka? Co jest w screenie? Oceniać należy tą dziewczynę a nie ludzi którzy znają zagrożenia i śmieją się już bo to nie pierwszy raz taka sytuacja z udziałem naszej rodaczki. Szydzę drwie i nie mam za grosz współczucia bo winna jest sama sobie
ale przecież ona ma racje. Wystarczy poczytać co wychodki piszą. Dokładnie wszystko co napisała jest prawda.


@girlsjustwannahavefun: No nie do końca, bo jednak kultura gwałtu to jest w krajach typu Indie, Bangladesz czy Pakistan.

Dziwne, że jako kobieta nie interesujesz się losem kobiet na świecie. Ominęły cię masowe protesty sprzed roku w Iranie? Albo podobne zamieszki w Indiach? Przecież w Polsce nie ma takich ekscesów. O czymś to chyba świadczy, co
ale przecież ona ma racje. Wystarczy poczytać co wychodki piszą. Dokładnie wszystko co napisała jest prawda.


@girlsjustwannahavefun: Przecież jest dokładnie odwrotnie. To co napisała ta kobieta, to dotyczy właśnie "wycieruchów" z Bangladeszu a nie Polski. Jeszcze niedawno latał po internecie filmik, jak obywatel któregoś z "świętego trio" Bangladesz - Pakistan - Indie zasztyletował dziewczynę na ulicy bo mu odmówiła.