Wpis z mikrobloga

Przypominam klasyczną zasadę: jeżeli wasza wybranka nie chwali się wami w mediach społecznościowych, a jest jedną z tych, które wstawiają dużo zdjęć - nie jesteście dla niej w tym związku istotni. Wiem, że to bardzo puste podejście, ale niestety tak to wygląda w dzisiejszych czasach.

Poczyniłem krótki, niegroźny, stalkerski rekonesans ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Anastazja wstawiła 34 publicznych zdjęć, na których jest ona lub jej chłopak, z którym jest od 10 lat. Znalazł się on na 2 z nich, czyli na 5,8% wszystkich zdjęć.

Jej chłopak wstawił 45 publicznych zdjęć, na których jest on lub jego dziewczyna. Jest ona na 24 zdjęciach, tj. na 53% wszystkich zdjęć. Na większości z nich jest ona wstawiona przez tego chłopaka sama - tak jakby chciał się nią pochwalić, uznając, że on jest w tym wszystkim nieistotny.

Z kolei - przykładowo - na zdjęciu poniżej, które wstawiła Anastazja, nawet widać, że jej chłopak został nieudolnie przez nią wycięty xd.

Wnioski pozostawiam wam - szanujcie się, Panowie.

#anastazjazgrecji #p0lka #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow
Tywin_Lannister - Przypominam klasyczną zasadę: jeżeli wasza wybranka nie chwali się ...

źródło: ED5F4A52-C0ED-46F0-B2ED-1D38DB828E3D

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: laska była totalną karyna która doslownie w dniu zaginięcia waliła tanie wino na murze a zorganizowali za nią poszukiwania jakby uprowadzili papieża xd to obrzydliwe jak bardzo ludzie sa w stanie poświęcić sie dla ładnej buzi kiedy tysiące osób nie dostaje promila takiego zainteresowania (nawet pomimo bycia obiektywnie o wiele lepszymi ludźmi).
  • Odpowiedz
Wygląda to na to jakby się tym swoim polskim chłopakiem brzydziła.


@tylkoponsfw: Oj tam, zaraz brzydziła. To po prostu narzędzie - a to podwiezie gdzieś, coś załatwi za nią, zorganizuje czas wolny, żeby nie było nudno... Większość ludzi się nie chwali młotkiem czy kosiarką.
  • Odpowiedz
Czy tylko mnie taka "laska" nie jara, przecież to tak sztucznie wygląda, no nie da się tego ukryć, tapeta jakieś podkłady itd, moja maluje się tylko na jakieś specjalne okazje typu wesela, albo w sylwestra i to też tylko trochę cos tam sobie 'podmaluje".
Dla mnie to jets wręcz odpychające.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: po prostu laska zyla beztrosko, jak ksiazkowa julka i tyle xd wiadomo, tragedia i smutek, ale jak chodzi o ś.p Anastazje, to dziewczyna wlasnie zyla tak troche beztrosko, jak chwile wczesniej napisalem. czy by kochala serio, czy nie swojego faceta, jaka laska pakuje sie z 5 ciapakami i leci z jednym nich gdzies motocyklem, w stanie upojenia jeszcze... wgl taka sytuacja wskazuje na to, ze on normalnie w nim zazdrosc
  • Odpowiedz
w sumie masz racje, jak związek jest udany to laska wrzuca zdjęcia ze swoim wybrankiem właśnie po to żeby spermiaarzy odgonić, te które tego nie robią zostawiają sobie tak trochę „otwartą furtkę”, ale z chłopami też tak to działa


@maikeleleq @Tywin_Lannister
Te, które zarabiają na internetach, to nie chwalą się, bo jak wrzucą cokolwiek, gdzie jest widoczny ich chłop, to lajki od spermiarzy dramatycznie lecą w dół. Do tego to akurat niejedna
  • Odpowiedz