Wpis z mikrobloga

Przypominam klasyczną zasadę: jeżeli wasza wybranka nie chwali się wami w mediach społecznościowych, a jest jedną z tych, które wstawiają dużo zdjęć - nie jesteście dla niej w tym związku istotni. Wiem, że to bardzo puste podejście, ale niestety tak to wygląda w dzisiejszych czasach.

Poczyniłem krótki, niegroźny, stalkerski rekonesans ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Anastazja wstawiła 34 publicznych zdjęć, na których jest ona lub jej chłopak, z którym jest od 10 lat. Znalazł się on na 2 z nich, czyli na 5,8% wszystkich zdjęć.

Jej chłopak wstawił 45 publicznych zdjęć, na których jest on lub jego dziewczyna. Jest ona na 24 zdjęciach, tj. na 53% wszystkich zdjęć. Na większości z nich jest ona wstawiona przez tego chłopaka sama - tak jakby chciał się nią pochwalić, uznając, że on jest w tym wszystkim nieistotny.

Z kolei - przykładowo - na zdjęciu poniżej, które wstawiła Anastazja, nawet widać, że jej chłopak został nieudolnie przez nią wycięty xd.

Wnioski pozostawiam wam - szanujcie się, Panowie.

#anastazjazgrecji #p0lka #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow
Tywin_Lannister - Przypominam klasyczną zasadę: jeżeli wasza wybranka nie chwali się ...

źródło: ED5F4A52-C0ED-46F0-B2ED-1D38DB828E3D

Pobierz
  • 94
@tylkoponsfw: + zmęczenie tak długim i - zapewne - wypalonym związkiem.

Co ciekawe gdyby gość #!$%@?ł looksmaxxing i photomaxxing tak mocny jak ona - przede wszystkim by ogarnął te przerzedzone, polackie włosy - to byłby wyżej od niej w skali 1-10.

Nie będę wstawiał jego foty, ale gość ma na czym zbudować atrakcyjność. Niestety - jak to przeciętny Polak - najwyraźniej ma w dupie zadbanie o siebie. Pewnie uważa, że to
Przypominam klasyczną zasadę: jeżeli wasza wybranka nie chwali się wami w mediach społecznościowych, a jest jedną z tych, które wstawiają dużo zdjęć - nie jesteście dla niej w tym związku istotni. Wiem, że to bardzo puste podejście, ale niestety tak to wygląda w dzisiejszych czasach.


@Tywin_Lannister: no nie wiem, jakbym mial babe to w zyciu bym jej nie powolil na wstawianie mojego ryja gdziekolwiek bez pozwolenia. Ba, wlasnej matce nie pozwalam