Wpis z mikrobloga

Przypominam klasyczną zasadę: jeżeli wasza wybranka nie chwali się wami w mediach społecznościowych, a jest jedną z tych, które wstawiają dużo zdjęć - nie jesteście dla niej w tym związku istotni. Wiem, że to bardzo puste podejście, ale niestety tak to wygląda w dzisiejszych czasach.

Poczyniłem krótki, niegroźny, stalkerski rekonesans ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Anastazja wstawiła 34 publicznych zdjęć, na których jest ona lub jej chłopak, z którym jest od 10 lat. Znalazł się on na 2 z nich, czyli na 5,8% wszystkich zdjęć.

Jej chłopak wstawił 45 publicznych zdjęć, na których jest on lub jego dziewczyna. Jest ona na 24 zdjęciach, tj. na 53% wszystkich zdjęć. Na większości z nich jest ona wstawiona przez tego chłopaka sama - tak jakby chciał się nią pochwalić, uznając, że on jest w tym wszystkim nieistotny.

Z kolei - przykładowo - na zdjęciu poniżej, które wstawiła Anastazja, nawet widać, że jej chłopak został nieudolnie przez nią wycięty xd.

Wnioski pozostawiam wam - szanujcie się, Panowie.

#anastazjazgrecji #p0lka #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow
Tywin_Lannister - Przypominam klasyczną zasadę: jeżeli wasza wybranka nie chwali się ...

źródło: ED5F4A52-C0ED-46F0-B2ED-1D38DB828E3D

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: gdy panna uderza na plażę z taką ilością makijażu i sztucznymi rzęsami to jest wystarczający sygnał, że to narcystyczne stworzenie i partner zawsze będzie "tymczasowy" (aż znajdzie się lepszy)

pokolenie y facetów - szczerze wam współczuję jakości samic w okolicy, one masowo dążą do takiego właśnie wizerunku, robią taką samą nadąsaną minkę, interesują się instagramem, wycieczkami i netflixem, dramat
a potem starszyzna się zastanawia dlaczego nie ma z tego dzieci,
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: no szon, nic odkrywczego ale czy to oznacza że nagłówki artykułów powinny brzmieć zamiast 'zaginęła anastazja' to "szon przepadł, może nie żyje ale nic się nie stało"
Wykop traktuje tą sprawę jakby ta dziewczyna była bezosobowa. W Polsce tysiące ludzi zdradza, w większości to moja płeć czyli mężczyźni, kobiety są w tym nie mniej wyrafinowane i manipulują ale wykopki to już całkiem wariują w stylu, a widzicie? A nie mówiłem?
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy

No to trochę słabe moim zdaniem, jeśli dysponujesz społecznościowką i nie masz tam fotki razem ze swoją dziewczyną. Pytałeś jej co ona o tym sądzi? Czy chciała by może takie wspólne zdjęcie na Twoim profilu, bo moim zdaniem na pewno byłoby jej miło.


Ironizujesz, prawda? Powiedz, że ironizujesz.
  • Odpowiedz
dziewczyna nie żyje, została zamordowana przez dzikusów. No ale najważniejsze jest jakie zdjecia wstawiała. Jeśli z tezą bym się mógł jeszcze jakoś zgodzić to brzydzi mnie wycieranie sobie mordy czyjąś śmiercią.


@dlugoball: O zmarłych dobrze albo wcale?
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: kilka informacji można potwierdzić, pokłóciła się z chłopakiem, wyszła na miasto , miała wrócić, chłopak chciał przyjechać po nią to powiedziała że znajomy ją podrzuci. Greckie media piszą że została zgwałcona a tego dzikusa złapali gdy kupił bilet do Włoch
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: no właśnie nie do końca tak jest, moja różowa jest aktywna w social mediach i mnie zachęca ale ja wstydzę się swojego ryjca i nie lubię się pokazywać. Posiadać zdjęcie profilowe było wyzwaniem. Po 10 ponad latach na fejsie dałem się przekonać
  • Odpowiedz
że on jest w tym wszystkim nieistotny.

@Tywin_Lannister:
No dokładał się do rachunków, więc bankomat też jakaś funkcja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Jajulus: Ale jedno nie przeczy drugiemu. OP opisał regułę w warunkach jak najbardziej neutralnych, czyli on i ona nie wstydzą się swojego wyglądu i oboje są aktywni w social mediach. Ty nie lubisz swoich zdjęć, więc zachodzą już zupełnie inne warunki.
  • Odpowiedz