Wpis z mikrobloga

Od rana nie wierzę w to co się dzieję. Wrócili do grania najgorszego fudbolu jaki może być, czyli totalnej obrony od pierwszego gwizdka. Ta gra męczyła Niemców i mnie oglądając to co się odwala. Wygrać w takim stylu to wstyd i chańba. Ale media pokazują że liczy się tylko wynik, zachwycając się nad wygraną. A dla mnie nasi kopacze przegrali. A takie mecze bardzo źle się ogląda. Paulo Sousa to jednak był nasz najlepszy trener. Polska piłka nie ma przyszłości z takim betonem.

#mecz #sousa #reprezentacja
N331 - Od rana nie wierzę w to co się dzieję. Wrócili do grania najgorszego fudbolu j...

źródło: 1000032261

Pobierz
  • 57
@N331 Przecież pierwsza połowa nie wyglądała aż tak dramatycznie, wręcz przeciwnie, mieliśmy poukładana defensywę a stałe fragmenty były wykonywane z pomysłem. Owszem Niemcy mieli przewagę ale nic z tego nie wynikało.

Jedyne co ten mecz pokazuje to to jak wielka różnice robi Lewandowski I inni podstawowi gracze składzie i jak beznadziejna mamy ławkę rezerwowych. Zejście Lewego i wejście takich asów jak Bielik czy Milik sprawiło że mieliśmy co mieliśmy w drugiej połowie.
via Wykop
  • 6
trener Szantusz ma to gdzieś. Brzydko grali Grecy, Portugalczycy to czemu Polacy mają grać nagle finezyjnie?


@bdg-bro: Bo ja jako kibic chcę oglądać mecze dostarczające wysokojakościowe emocje biorące się z profesjonalnej gry. Oglądam dla show, nie dla wyniku. Jak mam czuć dumę z naszych orłów jako Polak widząc w jakim stylu to osigneli? Wygrana to nie wszystko. Ja się męczyłem to oglądając. Powtarzalnie, schematycznie, nudno... Ale też bardzo nerowo bo Niemcy
via Wykop
  • 6
@voov100: toć tam 76% czasu to grali Niemcy a jako kibic musiałem się zadowolić marnymi 24% gry Polaków. Przez 90 minuty gry zobaczyłem tylko 2 strzały na bramkę. Sic! I te nerwy czy jak Niemcy strzelają po raz 26 to czy w końcu strzelą? Jak to spokojnie oglądać mecz gdy ciągle Niemiec przy piłce i robi akcje.

@Niemamwiedzy statystki pierwszej połowy pokazują totalną obronę remisu jakby to dawało pewność wyjścia z
@N331: Wyłączyłem ten mecz, parę minut po golu bo już nie mogłem wytrzymać tej nudy, jestem ciekaw czy ktos normlany ogląda nasze mecze spoza naszego kraju i kraju z którym gramy. Przecież to jest taka katorga jeszcze w meczu towarzyskim XDXDXDXDXDXD