Wpis z mikrobloga

@newbie_235235: jak mnie to #!$%@?, jako babę.

W sumie jestem drugim pokoleniem, które ma podobne szanse rozwoju co chłop (na temat babć naszych bym się spierała jednak), gwarantowane domyślnie. A i tak wcześniej bylo tak, że no niby możesz, ale wiesz, zegar tyka, rób dzieci.

Teraz to wszystko się rozleciało, w sumie mój los w moich dłoniach, (dowód anegdotyczny, w moim środowisku tak było) częściej dziewczynki chciały się uczyć i miały
@newbie_235235: Oczywiście że niesprawiedliwe, zdobyć teraz stanowisko juniorskie to dla masy osób z branży jedyna furtka do kariery, w którą często już sporo zainwestowali. Jest mnóstwo mężczyzn aspirujących do zostania programistami, którzy nie mają na to realnej szansy, bo wejścia od zera są wszędzie pozamykane. No ale w obecnym klimacie idea że mężczyźnie może być trudno, albo miejscami wręcz trudniej nie smakuje zbyt dobrze, więc mają pecha. Może przynajmniej wylądują na
@newbie_235235 kobieta potrzebuje niższe wymagania spełnić żeby móc konkurować na równych zasadach z mężczyznami?

przecież to normalne że kobiety same w ten sposób udowadniają że są głupsze, mniej zdolne, mniej ambitne i mniej inteligentne bo potrzebują specjalnych dedykowanych programów dla kobiet gdzie mężczyzna aby dostać tę samą ilość punktów musi być lepszy oraz mieć orzeczenie o niepełnosprawności czyli kobiety są głupsze od niepełnosprawnego umysłowo xD

to cię dziwi?