Wpis z mikrobloga

@newbie_235235: jak mnie to #!$%@?, jako babę.

W sumie jestem drugim pokoleniem, które ma podobne szanse rozwoju co chłop (na temat babć naszych bym się spierała jednak), gwarantowane domyślnie. A i tak wcześniej bylo tak, że no niby możesz, ale wiesz, zegar tyka, rób dzieci.

Teraz to wszystko się rozleciało, w sumie mój los w moich dłoniach, (dowód anegdotyczny, w moim środowisku tak było) częściej dziewczynki chciały się uczyć i miały
  • Odpowiedz
@newbie_235235: gwoli uczciwości - min 2 lata dla kobiety, bo są też niższe levele, dla typa tylko senior. Pytanie raczej dlaczego niższe pozycje są zarezerwowane wyłącznie dla jednej płci, szczególnie że na obecnym rynku entry levele są na wagę złota
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak a weź przestań #!$%@?ć. To że w IT namnożyło się teraz programów promujących kobiety nie znaczy, że w żadnych innych zawodach faceci już nie mają forów XD z lepszych chociażby lekarze, specka chirurgia i ortopedia. Wojsko, policja i inne mundurówki również. Tam się nadal kobiety aktywnie tępi, ale gęba na kłódkę bo nigdy nie awansujesz.
  • Odpowiedz
@Wap30: @xqwzyts nadal niesprawiedliwe. Jestes programista z 2 letnim stazem i Ciebie dyskryminuja bo nie jestes kobieta.Rownie dobrze to ogloszenie mozna rozbic, na dwa, jedno zatrudnie seniora, a drugie ogloszenie zatrudnie juniora/mida ale tylko kobiete.
  • Odpowiedz
@newbie_235235: Oczywiście że niesprawiedliwe, zdobyć teraz stanowisko juniorskie to dla masy osób z branży jedyna furtka do kariery, w którą często już sporo zainwestowali. Jest mnóstwo mężczyzn aspirujących do zostania programistami, którzy nie mają na to realnej szansy, bo wejścia od zera są wszędzie pozamykane. No ale w obecnym klimacie idea że mężczyźnie może być trudno, albo miejscami wręcz trudniej nie smakuje zbyt dobrze, więc mają pecha. Może przynajmniej wylądują na
  • Odpowiedz
  • 4
@newbie_235235 kobieta potrzebuje niższe wymagania spełnić żeby móc konkurować na równych zasadach z mężczyznami?

przecież to normalne że kobiety same w ten sposób udowadniają że są głupsze, mniej zdolne, mniej ambitne i mniej inteligentne bo potrzebują specjalnych dedykowanych programów dla kobiet gdzie mężczyzna aby dostać tę samą ilość punktów musi być lepszy oraz mieć orzeczenie o niepełnosprawności czyli kobiety są głupsze od niepełnosprawnego umysłowo xD

to cię dziwi?
  • Odpowiedz