Wpis z mikrobloga

Dobra panowie, po roku czasu przebywania na agresywnych tagach #przegryw i #blackpill czas powiedzieć wam kilka niewygodnych faktów przegrywy.

Na tag trafiłem przypadkowo w 2022, konkretnie w marcu po tym jak leczyłem zerwanie z moją ukochaną. Tag zniszczył u mnie cała pewność siebie i doprowadził mnie do nihilizmu i prokrastrynacji

Nic ze sobą nie robiłem, zaniedbałem się strasznie i przestałem wychodzić z domu, nic nie chciałem ze sobą robić. Wtedy jedyne co robiłem to kolejne wysrywy o szczękach i wzroście (który nie ma większego znaczenia, serio) ktore pogłębiały we mnie poczucie, że jestem nikim.

Wszystko się zmieniło w maju tego roku kiedy po rocznicy konta poznałem Justynkę() postanowiłem wyjść z inicjatywą i się udało! Dziś rozpoczęliśmy szczęśliwy związek i mam nadzieję że będzie on trwać bardzo długo, w końcu mam kogoś na boku kto daje mi siłę i ogromne wsparcie którego potrzebowałem.

Czy od was dostałem to wsparcie? NIE

Uważam że tag #przegryw powinno się zrownac z ziemią, bo ja nie jestem jedyny. Nie zliczymy ile dobrych chłopaków przez wasza toksyczną propagandę zmarnowało swoje życie, bo nikt ich nie nakierował żeby pracować nad sobą i być szczęśliwy z tym co mają. Nic całymi dniami nie robicie i sami siebie niszczycie? Spoko, ale WARA od młodych chłopaków.

Czas z tym skończyć, to jest mój ostatni post na wykopie, nie będę już nic wstawiać ani postować, pozostawie swoje posty i komentarze, ale mam nadzieję że mój post da siłę innym. Jeśli jesteś 6/10 i to czytasz- ZMIEŃ ŻYCIE! Nie przesiaduj na wykopie bo tutaj nic pozytywnego cię nie spotka.

Picrel to ja i moja ukochana() każdemu z was życzę tego żebyście kogoś znaleźli

#wygryw #wychodzimyzprzegrywu #wyszedlemzprzegrywu #blackpill #p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #chwalesie #bekazprzegrywow
itsoverforme32445 - Dobra panowie, po roku czasu przebywania na agresywnych tagach #p...

źródło: temp_file.png1589038556499017744

Pobierz
  • 93
@itsoverforme32445: wiadomo, że bejt ale odpowiem:

Na tag trafiłem przypadkowo w 2022, konkretnie w marcu po tym jak leczyłem zerwanie z moją ukochaną. Tag zniszczył u mnie cała pewność siebie i doprowadził mnie do nihilizmu i prokrastrynacji


Słaby masz charakter, skoro tak uzależniasz swoje samopoczucie od zdania innych.

Nic ze sobą nie robiłem, zaniedbałem się strasznie i przestałem wychodzić z domu, nic nie chciałem ze sobą robić. Wtedy jedyne co robiłem
@itsoverforme32445: Przecież ten tag to jeden wielki troll, każdy kto ma lepiej jest oskim, ale faktycznie jest dość niebezpieczny dla małolatów ~15 lvl, którzy tu wchodzą wpisując w Google: "biją mnie w szkole", "mam 15 lat i nigdy nie miałem dziewczyny", i tak dalej.

Takie osoby biorą wpisy z tego tagu na poważnie, bo w takim wieku jest się podatnym na manipulację i można się za bardzo wkręcić w ten shit.
@Rogal25: popełniasz typowy błąd myślowy myląc skutek z przyczyną. Większość osób przychodzi tutaj i opisuje swoje doświadczenia nie dlatego, że przeczytali o tym na wykopie, tylko dlatego że doświadczyli tego na własnej skórze.

Niektórzy z was naprawdę myślą, że ktoś zaczął przegrywać bo przeczytał o tym na wykopie, a nie dlatego, że stale doświadczał upokorzeń, odrzucenia i kpin w realnym życiu?

Ludzie, wyjdźcie z piwnicy w końcu. Zjawisko przegrywu staje się