Wpis z mikrobloga

Dobra panowie, po roku czasu przebywania na agresywnych tagach #przegryw i #blackpill czas powiedzieć wam kilka niewygodnych faktów przegrywy.

Na tag trafiłem przypadkowo w 2022, konkretnie w marcu po tym jak leczyłem zerwanie z moją ukochaną. Tag zniszczył u mnie cała pewność siebie i doprowadził mnie do nihilizmu i prokrastrynacji

Nic ze sobą nie robiłem, zaniedbałem się strasznie i przestałem wychodzić z domu, nic nie chciałem ze sobą robić. Wtedy jedyne co robiłem to kolejne wysrywy o szczękach i wzroście (który nie ma większego znaczenia, serio) ktore pogłębiały we mnie poczucie, że jestem nikim.

Wszystko się zmieniło w maju tego roku kiedy po rocznicy konta poznałem Justynkę() postanowiłem wyjść z inicjatywą i się udało! Dziś rozpoczęliśmy szczęśliwy związek i mam nadzieję że będzie on trwać bardzo długo, w końcu mam kogoś na boku kto daje mi siłę i ogromne wsparcie którego potrzebowałem.

Czy od was dostałem to wsparcie? NIE

Uważam że tag #przegryw powinno się zrownac z ziemią, bo ja nie jestem jedyny. Nie zliczymy ile dobrych chłopaków przez wasza toksyczną propagandę zmarnowało swoje życie, bo nikt ich nie nakierował żeby pracować nad sobą i być szczęśliwy z tym co mają. Nic całymi dniami nie robicie i sami siebie niszczycie? Spoko, ale WARA od młodych chłopaków.

Czas z tym skończyć, to jest mój ostatni post na wykopie, nie będę już nic wstawiać ani postować, pozostawie swoje posty i komentarze, ale mam nadzieję że mój post da siłę innym. Jeśli jesteś 6/10 i to czytasz- ZMIEŃ ŻYCIE! Nie przesiaduj na wykopie bo tutaj nic pozytywnego cię nie spotka.

Picrel to ja i moja ukochana() każdemu z was życzę tego żebyście kogoś znaleźli

#wygryw #wychodzimyzprzegrywu #wyszedlemzprzegrywu #blackpill #p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #chwalesie #bekazprzegrywow
itsoverforme32445 - Dobra panowie, po roku czasu przebywania na agresywnych tagach #p...

źródło: temp_file.png1589038556499017744

Pobierz
  • 93
Wyszedłeś z inicjatywą mówiąc swojej Justynce, że masz konto na wykopie i dalej się jakoś trzymasz ? Nieźle widać, że czyn godny podziwu. Widzimy się się tutaj za +- 6msc. Poruchaj ile wlezie i wracaj do swoich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Te przegrywowe gadki to w większości kalkowanie przegrywowej subkultury z tagów anglojęzycznych, 50% terminologi tłumaczona z angielskiego, a pozostałe 50% nawet nie tłumaczona - kołpy, chady, alfy nie alfy.

Wszystkiego zamknąć się chyba nie uda XD
@itsoverforme32445: Ja osobiście mogłem wejść w dwie relacje nawet same proponowały spotkania i same pisały typowe loszki 5/10 ale odkąd zacząłem słuchać przegrywa carrionera i przesiadywać tutaj na tagu blackpil i przegryw to mi łeb zniszczyły te historie, przesiąkłem za bardzo bo ciągle we łbie miałem, że jak będzie okazja to wskoczy na mokebiańską knage czy innego Chada łeb zalany całkowicie hipergamią.
@Capri-Sonne: Sorry, ale w tym poście to 99% jakiś obłąkany pesymizm. Chłop się cieszy, powiedział co myśli, a ty na siłę mu wpierasz, że jest nikim i zaraz spotka go jakieś gówno. Lecz się typie i nie obrzydzaj ludziom życia. Idąc takim tokiem rozumowania, to żyć w ogóle nie ma sensu bo wszystko co masz i tak chu.. strzeli.
@itsoverforme32445: Śledzę ten tag bardziej dla rozrywki i przeraża mnie skrajny pesymizm ludzi, wyrobienie sobie zdania o miliardach ludzi bazując na jednym czy dwóch przypadkach. Przeraża mnie podejście do życia wielu osób, ze nic się nie opłaca, nie ma sensu się starć, nie ma sensu nic robić, nie ma sensu ciężko pracować, nie ma sensu się rozwijać.. itd. Tylko w 99% to jest właśnie sens życia.

Każda wykonywana czynność, prac, spacer,