Wpis z mikrobloga

https://www.youtube.com/shorts/ruEQ9FJ2YQc

Tu właśnie mamy świetny przykład od Romana na czym polega trzymanie ramy - z dedykacją dla @Pozytywny_gosc i reszty blackpillaków.

Stawiasz laskę na piedestał? Uważasz że ona może pokochać tylko chada lub mokebe a z Tobą jest tylko dla pieniędzy/strachu przed samotnością? Uważasz że jesteś dla niej za brzydki i wierzysz w resztę tych blackpillowych bzdur? To faktycznie daj sobie spokój. Prawdziwy samiec alfa nie zadaje sobie pytań czy jest atrakcyjny dla laski bo sam czuje się dla niej nagrodą.

Jak ktoś nie ogarnia mindsetu samca alfa to zawsze będzie stawiał się w pozycji incela/przegrywa/kukolda/beciaka/simpa czyli kogoś kto uważa że nie zasługuje na miłośc kobiety której pragnie.

#redpill #blackpill #przegryw #logikaniebieskichpaskow #wychodzimyzprzegrywu #samiecalfacontent #romanwarszawski
  • 54
@Oskar_STS: Żeby ogarniać mindset samca alfa to najpierw trzeba mieć wiele sukcesów. Jeśli ktoś do tej pory zaliczał same porażki to nawet jeśli osiągnie sukces i uda się mu z kimś związać to może być ciężko uwolnić się od tych myśli. To jest strach przed tym że laska zawsze może znaleźć sobie kogoś lepszego. Samce alfa się tym nie przejmują bo w razie W zawsze sobie kogoś znajdą.
  • 0
Na pewno zakolak 4/10 175cm będzie dla kobiety wielką nagrodą.


@RyouNarushima: No pewnie, najlepiej to przeproś że oddychasz bo jesteś 4/10 masz 175 cm wzrostu (i tak jesteś wyższy od większości kobiet) i że masz zakola (co u wielu facetów jest normalnie że pojawia się wraz z wiekiem).

Taka patologiczna postawa to jest to o czym mówię. Jeśli swoją wartość na rynku matrymonialnym określasz wyłącznie przez wygląd i wzrost tzn. że
  • 0
Żeby ogarniać mindset samca alfa to najpierw trzeba mieć wiele sukcesów. Jeśli ktoś do tej pory zaliczał same porażki to nawet jeśli osiągnie sukces i uda się mu z kimś związać to może być ciężko uwolnić się od tych myśli. To jest strach przed tym że laska zawsze może znaleźć sobie kogoś lepszego. Samce alfa się tym nie przejmują bo w razie W zawsze sobie kogoś znajdą.


@daro1: Porażka jest nieodłącznym
  • 0
H-hej to ja jestem twoją nagrodą ().


@CloudSpanner: Rozumiem że jesteś ultracuckiem i dla Ciebie nagrodą jest ulana samotna madka z dużym przebiegiem i po ścianie a nie na odwrót.
@Oskar_STS: Kogo niby taki mężczyzna ma przepraszać jeśli nie ma nawet możliwości pójść na randkę? Do tego wzrost 175cm spowoduje, że będzie o wiele niższy od znacznej większości młodych mężczyzn, a to się liczy.
I ty sobie możesz określać swoją wartość nawet na podstawie rozmiaru stopy czy znajomości tańców mongolskich. Liczy się tylko to na jakiej podstawie oceniają kobiety, a wszyscy tutaj dobrze wiemy jak to robią.
@RyouNarushima
Wzrost i wyglad maja kluczowe znaczenie ale jeśli szukasz laski na jedna noc. Jeśli szukasz kogoś na dłużej l, to owszem wyglad i wzrost maja znaczenie, ale już nie tak duże (oczywiście laska nadal będzie szukała wyższego od siebie i to jest normalne). I radzę tez się przestać porównywać na sile z innymi bo zawsze się znajdzie ktoś wyższy - nie skupialbym się tak na tym bardzo (widziałeś kiedyś żeby laska
@Oskar_STS: chłopie ja długi weekend spędziłem z normimi na imprezach a ty siedzisz w domu i walisz konia do redpillu. Wyjdź że przegrywie do ludzi z tej piwnicy i przestań się bawił w naśladowanie innych facetów. Bądź sobą a nie jakimś klonem Romana teoretyka
Sam mam nie wiadomo jak dużo bo 180 cm i dla większości lasek z którymi się spotykałem mój wzrost nie był nigdy problemem (a umawiałem się nawet z laskami o wzroście 170-175).


@Oskar_STS: Widzisz, to jest wzrost ktory jest minimum przyzwoitosci dla wiekszosci lasek.
Ale dlaczego nie potrafisz dostrzec tego ze ktos o wzroscie 170cm nie dosc ze z automatu ma duzo mniejsza pule kobiet do wyboru, to jeszcze nawet dla
@Oskar_STS: To co ten Roman powiedział w filmiku ma jakiś sens, ale twój komentarz do tego filmu już nie ma sensu moim zdaniem. Zdrowa pewność siebie to jedno, ale wmawianie sobie, że jest się kimś kim się nie jest już nie jest w porządku. Jeśli odczuwasz jakąś wyższość nad laskami i zakładasz, że jesteś dla niej nagrodą, to ona może cię szybko wyjaśnić poprzez znalezienie sobie kogoś na podobnym poziomie. Pomiędzy
@Oskar_STS: piszesz jakieś elaboraty w długi weekend gdy każdy się bawi, a pozujesz na wielkiego wygrywa. Zwykły przegryw na wyparciu. Masz na tyle ciekawe życie, że w weekend zamiast się bawić oglądasz jakiegoś staruszka redpillowego romana? Znajdź sobie jakąś pasje, idź na siłke, wyjdź do ludzi