Wpis z mikrobloga

https://www.youtube.com/shorts/ruEQ9FJ2YQc

Tu właśnie mamy świetny przykład od Romana na czym polega trzymanie ramy - z dedykacją dla @Pozytywny_gosc i reszty blackpillaków.

Stawiasz laskę na piedestał? Uważasz że ona może pokochać tylko chada lub mokebe a z Tobą jest tylko dla pieniędzy/strachu przed samotnością? Uważasz że jesteś dla niej za brzydki i wierzysz w resztę tych blackpillowych bzdur? To faktycznie daj sobie spokój. Prawdziwy samiec alfa nie zadaje sobie pytań czy jest atrakcyjny dla laski bo sam czuje się dla niej nagrodą.

Jak ktoś nie ogarnia mindsetu samca alfa to zawsze będzie stawiał się w pozycji incela/przegrywa/kukolda/beciaka/simpa czyli kogoś kto uważa że nie zasługuje na miłośc kobiety której pragnie.

#redpill #blackpill #przegryw #logikaniebieskichpaskow #wychodzimyzprzegrywu #samiecalfacontent #romanwarszawski
  • 54
@Pozytywny_gosc

Taki programista z Ciebie że nie ogarnales że z wykopu można korzystać na wiele różnych sposobow na kompie, laptopie, tablecie smartfonie praktycznie z każdego miejsca i o każdej porze, a napisanie posta złożonego z kilku zdań zajmuje mniej czasu niż poranna kupa.

Ten post akurat pisze siedząc na kiblu, korzystając ze smartfona w międzyczasie spuszczając te wszystkie wasze brednie wprost do szamba.

A i przestań mnie nazywać przegrywem na wyparciu albo
Peldzi co ty taki agresywny, zmoggowali Cie w realu w weekend, że tak się plujesz?


@CloudSpanner: Kto miał mnie zmoggować? To raczej wy macie problemy w stylu "spotkałem oskarka i zostałem zmoggowany".
@RyouNarushima: No dobra wrzuciłeś mi jakąś tabelkę. Wzrost 6,6 stopy to 198 cm i jest to najbardziej "pożądany" wzrost w tym zestawieniu.

Problem jest natomiast taki że to tylko czyjeś wymagania. Wymagania natomiast nie zawsze pokrywają się z rzeczywistością. Tym bardziej wymagania kobiet które są często tak odklejone od normalnego życia, że aż mi szkoda tych kobiet które nadal nie rozumieją że w życiu trzeba będzie pójść na pewne kompromisy -
To co ten Roman powiedział w filmiku ma jakiś sens, ale twój komentarz do tego filmu już nie ma sensu moim zdaniem. Zdrowa pewność siebie to jedno, ale wmawianie sobie, że jest się kimś kim się nie jest już nie jest w porządku. Jeśli odczuwasz jakąś wyższość nad laskami i zakładasz, że jesteś dla niej nagrodą, to ona może cię szybko wyjaśnić poprzez znalezienie sobie kogoś na podobnym poziomie. Pomiędzy tymi skrajnościami
czy to znaczy że byłem odrzucany przez kobiety? Nie


@Oskar_STS: To ty jesteś jakiś nadczłowiek. Nawet czad nie ma 100% skuteczności. Niezła odklejka.

Warto byłoby skończyć być p*****iem i skończyć z myśleniem w stylu "chore wymagania kobiet = moja nieatrakcyjność".


Typowe myślenie magiczne. Jak będę myślał, że mogę sklepać każdego nawet jakiś zawodników MMA wagi ciężkiej to będę mógł ich sklepać czy jednak nie? I ja nie jestem obiektywnie atrakcyjny dla
Kto miał mnie zmoggować? To raczej wy macie problemy w stylu "spotkałem oskarka i zostałem zmoggowany".


@Oskar_STS: Jakiś inny redpillowiec z mocniejsza ramą ale z takimi żalami idź na terapię, nie do mnie.

Napiszę jeszcze raz bo widać nie rozumiesz: 99% niskich, łysiejących facetów niezależnie od mentalu NIE BĘDZIE nagrodą dla kobiety bo nie spełnia warunku wyglądu.
To ty jesteś jakiś nadczłowiek. Nawet czad nie ma 100% skuteczności. Niezła odklejka.


@RyouNarushima: Każdy dostaje jakieś kosze, to normalne. Ale wielu kobietom mój wzrost nie przeszkadzał, jeśli się ze mną umawiały.

Jak już to chlopaki z tagu podbudowali mi samoocenę. Dostałem od nich więcej komplementów niż od kobiet czy normików.


@RyouNarushima: O to ciekawe, bo najwięcej szczucia na niskich facetów można przeczytać na waszym tagu niż się z takimi
Napiszę jeszcze raz bo widać nie rozumiesz: 99% niskich, łysiejących facetów niezależnie od mentalu NIE BĘDZIE nagrodą dla kobiety bo nie spełnia warunku wyglądu.


@CloudSpanner: No tak bo te parę centrymetrów mniej wzrostu i zakola które są rzeczą dość powszechną u wielu facetów, mają przekreślać atrakcyjność faceta.

W tym samym czasie karlica z nadwagą, do tego samotna madka przed ścianą nadal uważa że jest super opcją dla facetów xDDD
W tym samym czasie karlica z nadwagą, do tego samotna madka przed ścianą nadal uważa że jest super opcją dla facetów xDDD


@Oskar_STS: I właśnie tak samo kobiety reagują jak słyszą, że gość 174cm wzrostu z norwoodem 3 uważa się za super opcje dla kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie rozumiesz, że w przypadku rynku matrymonialnego ważne jest jak przeciwna płeć ocenia Ciebie a nie jak ty
@CloudSpanner

Znam gości którzy nie maja 180 cm wzrostu a maja fajne laski tak samo zakola to tez nie jest jakaś wielka przeszkoda bo wystarczy trochę pomysłu ze strony barbera żeby to w pewien sposób zatuszować

Ja uważam ze przeciętny wzrost i zakola to nie jest coś co absolutnie dyskwalifikuje szanse faceta. To blackpillowcy zaniżają wartość mężczyzn mówiąc żeby mieć związek to trzeba mieć minimum 185 cm i kwadratowa szczękę a sztucznie
Ja uważam ze przeciętny wzrost i zakola to nie jest coś co absolutnie dyskwalifikuje szanse faceta.


@Oskar_STS: Ja też, że uważam, że ABSOLUTNIE dyskwalifikuje szanse faceta jednak zmniejsza je często do takich, że zwyczajnie się nie opłaca marnować czasu na randkowanie.

To blackpillowcy zaniżają wartość mężczyzn mówiąc żeby mieć związek to trzeba mieć minimum 185 cm i kwadratowa szczękę a sztucznie zawyżają wartość kobiet mówiąc ze nie ma żadnej ściany dla
Tylko zakładając że kobiety są hipergamiczne i zawsze szukaja kogoś lepszego od siebie bądź minimum równego to jednak zakładanie że nie jest się wystarczająco dla kobiety dobrym to jednak spory błąd ze strony faceta.


@Oskar_STS: Można też nie zakładać, że jest się niewystarczająco dobrym, ale też nie trzeba wszystkiego w sobie zmieniać, żeby spełnić wymagania jakiejś mega hipergamicznej idiotki. Większość kobiet po prostu nie jest tego warta xD
Blackpillowcy nie zaniżają wartości mężczyzny tylko przestawiają realną narrację jaką się #!$%@?ą kobiety. Nie bez powodu według statystyk faceci dają like 50% profilów a kobiety 2%


@CloudSpanner: Akurat uważam że tinder nie jest zbyt odpowiednią aplikacją do tego typu rozważań. To jest po pierwsze aplikacja randkowa gdzie największe szanse mają najprzysotniejsi faceci i najładniejsze kobiety bo wygląd jest tutaj na pierwszym miejscu. W rzeczywistym życiu wygląda to trochę inaczej, bo poznając
Powiedziałbym nawet, że przeciętna kobieta jeśli w odpowiednim wieku nie znajdzie sobie partnera to ma bardziej prze***ane od faceta. Facet sobie poradzi - nawet nie musi wyglądać idealnie, byle tylko się jakoś nie zapuścił więc aktywność fizyczna i dieta wskazana i to wystarczy by być dobrą opcją dla polek. A i tak nie będzie miał na to ciśnienia bo libido mu też w końcu kiedyś spadnie. A przeciętna 30-letnia polka po ścianie?
Akurat uważam że tinder nie jest zbyt odpowiednią aplikacją do tego typu rozważań. To jest po pierwsze aplikacja randkowa gdzie największe szanse mają najprzysotniejsi faceci i najładniejsze kobiety bo wygląd jest tutaj na pierwszym miejscu. W rzeczywistym życiu wygląda to trochę inaczej, bo poznając kogoś w pracy, w klubie, na uczelni czy na ulicy to nie mamy nieograniczonego wyboru i ludziom jest łatwiej się dobrać i dopasować.


@Oskar_STS: W randkowaniu zawsze
ale trzeba być toksycznym mizoginem żeby życzyć kobiecie jakichś urojonych ścian. Oraz jak trzeba nienawidzić własnej płci żeby okłamywać facetów, że #agepill ich nie dotyczy i zakola nie zmniejszają atrakcyjności, podczas gdy są miliony badań mówiące o tym jak kobiety pociąga silna linia włosów norwood 0 a jak bardzo nienawidzą facetów zakolaków, praktycznie na kazdej grupie fb p0lki jaką po polakach zakolakach, ale NIE, ten jeden redpillak wie czego chce kobiet lepiej
W randkowaniu zawsze wygląd był najważniejszy. Jest taki wykres który sugeruje, że obecnie około 30-40% par poznaje się przez internet, więc to GŁÓWNY sposób poznawania partnerów.


@CloudSpanner: Poznawania się przez internet czy sposób na zawieranie długotrwałych związków przechodzących w małżeństwo? Człowieku, tinder to apka w większości na ONS, tam nikt nikogo w większości nie traktuje poważnie, bo w każdej chwili można za rogiem mieć lepszego matcha. Nawet jak ktoś ma dobre
@CloudSpanner: Akurat uważam że tinder nie jest zbyt odpowiednią aplikacją do tego typu rozważań. To jest po pierwsze aplikacja randkowa gdzie największe szanse mają najprzysotniejsi faceci i najładniejsze kobiety bo wygląd jest tutaj na pierwszym miejscu. W rzeczywistym życiu wygląda to trochę inaczej, bo poznając kogoś w pracy, w klubie, na uczelni czy na ulicy to nie mamy nieograniczonego wyboru i ludziom jest łatwiej się dobrać i dopasować.


@Oskar_STS: przez
@Pozytywny_gosc: To słuchaj się kobiet, gwarantuję Ci że na takim podejściu nie zajedziesz. Większość kobiet, nie wie czego chce, zmieniają zdanie co chwile i są mało racjonalne w działaniu i w tym co mówią, często brakuje spójności. No ale słuchaj się ich dalej, może jara Cię ten brak kobiecej logiki :).


@Oskar_STS: jakoś widze że 99,999% chociażby u tego pasuta na wywiadach mówi - wysoki, przystojny, oski. I co? I