Wpis z mikrobloga

@11262 @interpenetrate @PIAN--A_A--KTYWNA @T0pi5

Ale kogo interesuje ze ona tak wygladala dekade temu? Liczy sie to co jest teraz. Jakby w druga strone poszlo to byscie gadali ze jak to tak mozna sie zapuscic itd. Tej Anki juz nie ma. I nigdy nie bedzie.

To tak jakbyscie programistom bogaczom wypominali ze kiedys byli biedni i pokazywali ze dekade temu mieszkali w wynajmowanych pokojach i jzedzili starymi gruzami xD
@11262 trudno udowodnić czy robiła jakieś operacje czy nie, zresztą to zdjęcie to chyba były lata temu, bo pamiętam jakieś zdjęcia przed Lewandowskim w wielkiej sławie i też tak nie wyglądała. Dla mnie to wygląda jak typowe bardzo niekorzystne zdjęcie i ludzie mają takich pełno. jeśli to Lewandowską boli to tylko taki zarzut, że ma kija w dupie.
ale mi przeszkadzało, że naturalnie moja laska jest 4 oceny w dół


@T0pi5: Takiego idiotyzmu nie nie czytalem dawno xDDDD

Facet ma super miesnie i szesciopak? Nieistotne. Naturalnie to kazdy facet jest chudym szczypiorkiem. I tak sie go powinno oceniac xD

Facet ma duzo kasy? Nieistotne. Kazdy rodzi sie biedny wiec tak nalezy go oceniac xD

Facet jest inteligentny? Nieistotne. Jak sie urodzil to nawet mowic nie potrafil wiec tak sie
@pieczony_szczur_z_ogniska:
Ale czemu Ty porownujesz wyglad do wszystkiego innego? xDDD Mięśnie to efekt pracy.
Juz pomijam, że też ci nie wyszło, bo inteligentnym jest się od urodzenia. Z mądrością ci się mogło pomylić.
Zresztą jak tak się zesrałeś to powiem inaczej:lewandowska mimo operacji dalej jest w porywach 7/10. Zreszta sama lewandowska rozumie co tu pisalismy, tylko ty probujesz jakies fikolki robic xD