Wpis z mikrobloga

Docięte Gogusie, których niszczy 100 kg na klate lub 120 kg w siadzie wychodzą na plażę z tym 6packiem i 60-75 kg żywej wagi. I oto zjawia się on giga chad z 115 kg czystej siły trójbojarz; wszyscy #!$%@?ą, inni klękają, szczury same idą się utopić; woda rozstępuje się na boki. Praise the Power.

chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!! TO JEST WLASNIE SENS KOKSOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!! JA PRZY******M DUZO BO MNIE TO RAJCUJE !!! PODNIECA MNIE JAK CO DZIEN PATRZE W LUSTRO I JESTM WIEKSZY I WIEKSZY!!! I ZE JAK WYCHODZE NA ULICE TO GOWNIARZE MOWIA " WIDZIALES?! ALE BYDLE!!!"

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Pobierz Kasahara - Docięte Gogusie, których niszczy 100 kg na klate lub 120 kg w siadzie wych...
źródło: 5c3225c8bad7e040699f3f19dc4f6002
  • 111
@Nester86: Na ulicy nie zaslonisz się gardą z dużych rękawic, taki ogr na świeżym tlenie wleci i rozbije garde z małych piąstek łapą wielkości twojej głowy. A jak zrobisz unik i trafisz w kontrze to w końcu złapie Twoje wątłe ciało(większość solówek kończy się tak a nie w stójce) i przy takiej różnicy wagi bokser zostanie zmiażdżony, spocony koks na koniec kucnie nad Tobą, ściągnie gacie i założy ci skórzane okulary
@Nester86: ja #!$%@? idź na boks/sztuki walki, albo inne zajęcia ziom. Poznasz spoko ludzi i nabierzesz kondycji/pewności siebie ziom. A potem czytasz wpisy takich nabuzowanych z ego w kosmosie chłopaczków jak to wyśmiewają nowych w klubie, bo nie mają tej kondycji, ani umiejętności xD
@Ujemuje nie przy roznicy masy +50 kg ziom za duzo sie van damme naogladales

ja widzialem duzo solowek tam masa i agresywnosc jest rownie duzo wazna co umiejetnosci

a o tlenie nie trzeba gadac Bo one sie koncza w minute
Kolega "ciepły", że tak się mocno interesuje męskim nasieniem czy trzeba Ci zalać dziewczynę, bo nie możesz?


@Kasahara: Co tu za teksty lecą co ja czytam XD

Tyle się tu sieciowych bokserów zleciało, bait 10/10 :D

Świniomasa z OP ma imponującą formę i włosy na plecach jak SSJ4, chociaż bym tak nie chciał wyglądać.

Jeśli komuś żyłka pęka w którąkolwiek stronę, czy to brak treningu, trening dla formy "modela", trening ze
@Kasahara: Moim zdaniem zakładanie z góry, że wielki schab nie ma kondycji jest błędem. Przecież rugbyści na niektórych pozycjach ważą i po 130 kg, nawet więcej, i mają świetną kondycję, wykonują sprinty, szarżują rywala, muszą padać na ziemię i się podnosić. W ogóle są to turboatleci.
@Kasahara: zawsze mnie zastanawialo jak te wszystkie silowe aktywnosci mozna nazywac sportem, gdy takie kloce nim sie zdaza obrocic, to normalny czlowiek 50m przebiegnie
Dlatego na bramkach w klubach biorą 60-70 kg fighterów/bokserów a nie 100 kg++ knury, przecie rozjebią wszystkich xD


@Kasahara: na bramki biorą wielkich knurów, żeby przede wszystkim odstraszać, zwłaszcza tych, którzy po alko mają ochotę coś popróbować. Typowa zagrywka psychologiczna. Gdyby tam był 60 kg kogut fighter, to dużo częściej byłby prowokowany do bójek, a nikomu nie zależy na tym, żeby klub bójkę wygrał, tylko żeby do niej w ogóle nie
@vostok: nie. Bo walka w dyskotece to nie jest walka sportowa. Tu nie ma komendy "start" lub określonych zasad. Zazwyczaj kończy się pchnięciem kogoś 20-40 kg bardziej lekko o ścianę lub zglebowaniem a nie walką na ciosy z gardą. Zresztą widać tu speców co piszą że #!$%@? 1-2 minuty by przeczekali kogoś - xDDD wtf takie akcje trwają sekundy. Kto mówi, że 70 kg trenujący ludzie skłądają 120 kg umięśnioną osobę
@Kasahara: nie wiem ile bójek widziałeś, w ilu uczestniczyłeś, ale knur da radę tylko w sytuacji, gdy będzie miał szanse na zwarcie, więc wbije się w tłum i delikwenta przyciśnie, a najlepiej jeśli sam zdąży potężnie przyłożyć. Chociaż i tak nie zawsze będzie o skuteczne. Natomiast jeśli taki 70 kg koleś trenuje boks, a przepychanki będą przed klubem, gdzie będzie więcej miejsca, to knur który trenuje tylko i wyłącznie siłowo, będzie