Wpis z mikrobloga

#diablo4

Dobra, bo i tak połowy rzeczy, o których piszecie na tagu, nie mam zielonego pojęcia xd więc spytam jak prosty chłop.

Chce sobie grać typowo rozrywkowo, bez pośpiechu, bez endgame, grindowania, srania itd.

Najprawdopodobniej przejdę grę dwa razy, dwoma postaciami.

Nie grałem w D3, jeśli to ma jakieś znaczenie. W 1&2 część tak.

I teraz kilka pytań:
1. Łotr czy czarodziejka na pierwsze podejście?
2. Czy robić normalnie i spokojnie wszystko na zwykłym poziomie czy, jak niektórzy radzą, przeleciec jak najszybciej fabułę i zacząć grę na spokojnie od wyższego poziomu trudności?

Z góry dzięki za sensowne odpowiedzi.
  • 19
@dr_Acula: Ja gram Czarodziejką na solo, a łotrzykiem na couch coop z różowym, z odczuć lepiej mi się gra czarodziejką, fakt lepiej odrazu zacząc na Tier II, cięższa rozgrywka, lepszy drop itd. Co do fabuły to na solo nawet jej nie zacząłem bo tyle jest aktywności pobocznych.
  • 0
@Radkovich @Paletka @kopii dzięki. Macie na myśli, żeby od razu wybrać wyższy poziom trudności? A to nie tak, że trzeba skończyć najłatwiejszy poziom najpierw, żeby móc odblokować wyższe? Chyba tak było kiedyz w Diablo?
@dr_Acula: przy tworzeniu postaci możesz wybrać od razu 2 tier (odblokowuje się dopiero t3 i t4), jak na którymś etapie gry napotkasz problemy to można zmniejszyć/zwiększyć w dowolnym momencie.
@dr_Acula: w d2 było tak że musiałeś pokonać Baal'a zeby odblokowac nastepny poziom, tu jak tylko przejdziesz wstęp, to możesz zmienić poziom w miescie. Wracając do klasy to polecam zobaczyc buildy tych postacii i zdecydować
@dr_Acula: Buildy masz na d4builds.gg, ja obejrzałem pare buildów na YT i wybralem ten, który mi pasował. Przeważnie w opisie filmu maja podany link do ich builda. Albo możesz zrobić jak kolega @kopii powiedział, samemu sprawdzać :)