Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Padają pytania jak wyjść z przegrywu, co zrobić gdy ma się fatalną mordę, nigdy nie trzymało się za rękę... moim zdaniem trzeba wejść 100% w nerd mode. Zainwestować wszystko w umysł. Czytać, szkolić się, ćwiczyć umysł - wszystko to co pozwoli ci być lepszym, mieć większą wiedzę, być przytomny, lepiej analizować no i najważniejsze mieć lepszą pracę. Nie marnować czasu na bezsensowne rzeczy tylko na takie, które ci przyniosą korzyść w przyszłości. Sprawdzić co cie interesuje i co może przynieść korzyść. Sprawdzić szkolenia/zajęcia w okolicy, szkolenia online (Udemy i te inne). Przede wszystkim zainwestować w języki obce bo to na pewno się przyda i coś ścisłego. Poza tym inne rzeczy, które przyniosą ci wartość. Nie stymulować się głupotami, ani negatywnymi newsami - jak już się stymulować to nową wiedzą z danej dziedziny i pozytywnymi wiadomościami. Jeśli potrafisz marnować 10h na siedzenie na kompie i oglądanie głupot to spróbuj połowę mniej ale tylko na naukę. Odciąć się od negatywnych bodźców, pornografii, szukania laski czy powierzchownymi rzeczami. Scrollowanie fejsa nie przynosi ci żadnej wartości a potrafi zająć godziny. Odłożyć wszystko co cie otępia i przeszkodzi w rozwjou i mam tu na myśli #alkohol, który robi z twojego mózgu papkę i jeśli potrzebujesz to też #nofap. Dołożyć też #sport bo sport to odświeżenie dobry kop dla głowy i masz więcej energii żeby iść do przodu. Dieta żebyś nie czuł się ociężały. Wszystko żebyś nie miał brainfoga i żebyś czuł się jak po energetyku ale naturalnie sam z siebie. Trzeba zapomnieć o tym co było dotychczas. Zrobić reset. Odciąć się od szukania związków czy znajomych. Nie znaczy, że nie masz ich poznawać po drodze ale żeby nie zaprzątać tym sobie myśli i robić z tego cel życia i jak tego nie ma to nic nie robisz ze swoim życiem. Skoro da się marnować cały tydzień na bezsensowne siedzenie na kompie po pracy i picie piwa to wyobraż sobie, że skillujesz w każdy dzień. Mija tydzień, miesiąc, rok i nagle jesteś w czymś kozakiem i możesz powoli zaczynać rozdawać karty. Wiem, że to ci nie da mordy ani nie zwróci utraconej młodości ale da ci to dobre życie jak to dobrze wykorzystasz. To i tak dużo skoro jesteś na dnie. Co ci szkodzi? Najwyżej będziesz bogatym ale brzydkim gościem, który może sobie pozwolić na więcej niż przeciętni i nawet panny się znajdą - może lecące na hajs ale co z tego skoro to lepiej niż nie mieć nic, poza tym na przystojnych też lecą "za coś". Powodzenia!

#rozwojosobisty #rozwoj #rozwojosobistyznormikami #motywacja #dzialanie #produktywnosc #mozg #nauka #przegryw #blackpill #coaching #depresja #tfwnogf #trening· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Padają pytania jak wyjść z przegrywu, co zrob...
źródło: mark-zuckerberg-finger-e1417819722146
  • 12
Anonim (nie OP): Dokładnie! Zasuwać, rozwijać się, wszystko po to, żeby zdobyć dobrze płatną pracę i połowę wypłaty oddawać na samotne matki, które są wdowami po chadzie i z bękartami chada! To jest życie mówię ci! Nie ma nic lepszego niż zasuwać na cudze czarcie pomioty i haremy chada!

https://youtu.be/1uM8MLLM1VA

@mirko_anonim: Dobre rady, ale w pewnym wieku to juz raczej ciezko sie tak zmobilizowac. A jezyk to wystarczy jeden w dzisiejszym swiecie. Sam lubie sie uczyc jezykow i znam kilka na srednim poziomie, ale w zasadzie nic mi to nie daje poza satysfakcja
@mirko_anonim

Mija tydzień, miesiąc, rok i nagle jesteś w czymś kozakiem i możesz powoli zaczynać rozdawać karty.


Totalna bzdura. Jak nie masz do czegoś predyspozycji to ile byś w to wysiłku nie włożył, nigdy nie będziesz w tym kozakiem. Kozakami będą ci, co mają duże predyspozycje i jednocześnie wkładają w to dużo pracy.

Co nie znaczy, że nie warto niczego robić, ale nastawienie typu "jak będę dużo #!$%@?ł to będę w tym
trzeba wejść 100% w nerd mode


@mirko_anonim: lol wymyśliłeś monk mode - opisane to na theredpill i przypięte było 15 lat temu :D

Oczywiście masz rację, ale to działa jak nie jesteś głupi. No i "łatwo" skończyć jako beciak jeżeli po paru latach wyjdziesz z tego wygłodzony ale z forsą.