Wpis z mikrobloga

@heniek_8 zaraz będzie 100k netto bo te kolory mogą wywołać szał u osiedlowych szympansów. Mi osobiście też się to nie podoba. Tak samo jak wciskanie wszędzie bozi i papaja co nie zmienia faktu,że nigdy nie zniszczyłem żadnego symbolu religijnego ani tęczowej flagi
  • Odpowiedz
Prawacka Islandia od lat rządzona przez Partię Niepodległości (są przeciwko wejściu do Unii).

Jedyny kraj który po 2008 rozliczył banksterów.

Nie wiem komu to przeszkadza, jak sobie może klecha #!$%@?ć krzyż na 80 metrach i bić dzwony od białego rana to tak samo niech sobie geje i lesbijki malują chodniki, dopóki to estetycznie wygląda i nikomu się krzywda nie dzieje to #!$%@? mi do tego?

Współczynnik dzietności mają o połowę wyższy od
Silvestre_Cucumeris - Prawacka Islandia od lat rządzona przez Partię Niepodległości (...

źródło: reykjavik

Pobierz
  • Odpowiedz
@Silvestre_Cucumeris: to też Islandia, co roku pół miasta przychodzi tu na Marsz Równości. Tagować #bekazprawactwa czy co robimy? Bo się pogubiłem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Zwróćcie uwagę na to, że rainbow streets prowadzą do kościołów, pamiętacie tęczę w Warszawie? Czyżby Wikingowie byli lewackami pedałami a Polacy ostatnim rozsądnym narodem (który wszedł do
SilvestreCucumeris - @SilvestreCucumeris: to też Islandia, co roku pół miasta przycho...

źródło: Seyðisfjörður

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wziu1 na Islandii majo tenczowe chodniki to w Polsce mogo być tenczowe autobusy i nikomu na Islandii to nie będzie przeszkadzało!!!!111! A w Ameryce bijo murzynów
  • Odpowiedz
@Wziu1: Mi to wygląda na normalne 7 kolorów tęczy, tak jak uczą na przyrce i fizyce, tylko jakiś dzban przestawił indygo z fioletowym ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
ciekawe jak będzie wyglądał po przejeździe kibiców na mecz.


@B022: Chodzi Ci o to bydło, co potrafi tylko niszczyć i zdemolowało toalety na stadionie? Może wbiją do zajezdni we wrzeszczu i będzie gadka motywacyjna jak dla piłkarzy? xD

@Wziu1 No i super, z jakiego powodu przeszkadzają Ci kolory? Lubisz polską szarość czy może wkurza Cię symbol przymierza Boga i człowieka? Może jesteś przeciwko spółdzielczości?
  • Odpowiedz