Wpis z mikrobloga

Człowiek rano wstaje poczytać o marszu, pozytywne reakcje i co widzi? A no w nocy przepychane znalezisko klepatrixa i jego przydupasów XD I to jeszcze na webarchive XDD

https://wykop.pl/link/7120043/konfederacja-na-marszu-4-czerwca

Konfiarze byli ale jak zwykle robili z siebie błaznów czyli to co potrafią najlepiej.

Ta partia to mem, zawsze ich zwolennicy sekciarze tłumaczą co dany poseł miał na myśli bo dziwnym trafem wszystko jest wyjęte z kontekstu.

A prawda jest taka, że to partia nieudaczników życiowych co się doczłapali do państwowego.

Rzekłbym że bardziej krytykują KO niż pisowcy XDDD.

#bekazkonfederacji #bekazpisu #marsz #polityka
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@PiersiowkaPelnaZiol nie wyrośnie, konfiarze to kretyni którzy wierzą w konfe tak samo, jak religijni fanatycy. Ile razy memcen by nie powiedział, że powie wszystko, by mieć głosy i ile razy to nie powie, że uzdrowi gospodarkę, ale bez konkretnego pomysłu. Bo to przecież logiczne i nie ma sensu tego tłumaczyć, jak to ma w zwyczaju mówić. O braunie i korwinie to nie ma sensu nawet rozmawiać.
  • Odpowiedz
@Savvv: ja na szczęście wyrosłem z konfederacji chociaż nie byłem jakimś psycho fanem po prostu fajnie gadali i zawsze tocos innego niż to co teraz ciągle PiS/PO ale niestety wraz z wiekiem człowiek zaczął zauważać co to za zakłamane środowisko i na prawdę trzeba mieć mega sprany łeb żeby być jakimś psycho fanem i tak bronić tych zamordystów (taką samą opinie mam o lewactwie, każda skrajność to dla mnie debilizm
  • Odpowiedz
I to jeszcze na webarchive XDD


@PiersiowkaPelnaZiol: co prawda pis wprowadził cenzurę internetu i ich durny portal jest na cenzurowanym, ale 2 lata temu opozycja chciała szczepień więc nadal będą przeciwko opozycji XD
  • Odpowiedz
@assninja to jest wlasnie najdebilniejsze - pis na nich pluje, robi rzeczy ktore byly nie do pomyslenia za czasow platformy (np to o czym Ty napisales), a oni i tak mysla, ze platforma jest gorsza, bo platforma zaglosowala na tak w niektorych glosowaniach, ktore i tak pis by przeglosowal swoja wiekszosciam...

Rece opadają, szkoda strzepic ryja na nich, juz nawet pisowcow darze wiekszym szacunkiem niz konfederatow, bo pisowcy nie wycieraja sobie
  • Odpowiedz
@Savvv: również wyrosłem, wierzyłem, że będą się faktycznie starali skupić na merytorycznej polityce a trollów trzymać w szafie, ale są takimi samymi pajacami ideowymi jak inni kretyni skrajni, a to o co mi chodziło oddając głos zostało zupełnie osrane. Kotwica im w plecy, a Memcen powinien sam przestać pajacować, bo nie za to ludzie go pierwotnie polubili.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: w zasadzie to polityki za bardzo nie sledze, ale kartę na czasie już tak, czy przypadkiem mówienie o obniżkach podatków do minimum jako nierealnych nie było przed zaprezentowaniem własnej ustawy o PIT? Jeśli już #!$%@? jakąś partie za coś to dobrze byłoby chociaż za coś co rzeczywiście #!$%@?ą vide braun.
  • Odpowiedz