Wpis z mikrobloga

Za agresję na drodze, w dowolnej formie, powinno być odbieranie prawa jazdy na 2 lata i badania psychiatryczne.

W sumie nie wiem dlaczego tak to nie jest rozwiązywane, tylko jakieś śmieszne mandaty. Skończyłyby się jazda na zderzaku, mryganie, wyhamowywanie i wyskakiwanie z auta z łapami.

Filmik na bagiety i dziękujemy panu kierowcy za karierę, zapraszamy do komunikacji miejskiej, tak to powinno wyglądać.

#polskiedrogi #prawojazdy
  • 40
i nie wiesz co gadasz


@Gouda94: Wystarczy obejrzeć pierwszą lepszą kompilacje z wypadków spowodowanych przez takich napinaczy i będziesz wiedział co gadam

Weź Ty się strażnik Teksasu nie spinaj


@Gouda94: Nie rozumiem. Co to ma wspólnego z tym co napisałem? Jak ktoś celowo doprowadza do wypadku to czym to się różni od sprzedania komuś bomby?
@maad Ty ale ja nie powiedziałem ze hamuje komuś przed morda itp. trąbnę lub powyzywam kogoś przez szybę. Straszne zbrodnia normalnie xD Mieszkam w NL wiec mam #!$%@? w ten kraj z kartonu i dykty :)
@Krupier Ty chyba na eskach nie jeździsz albo autostradach. Mało to sytuacji ze koleś za Tobą jest 200m i #!$%@? to mu się #!$%@? pod maskę sprawdzę jego hamulce. Pytanie od kiedy osoba zmieniająca pas ma pierwszeństwo od osoby na tym pasie jadąc do przodu. Kolejny co pewnie jeździ 30 na
50 bo się #!$%@? urodził
@Gouda94

@Krupier Ty chyba na eskach nie jeździsz albo autostradach. Mało to sytuacji ze koleś za Tobą jest 200m i #!$%@? to mu się #!$%@? pod maskę sprawdzę jego hamulce. Pytanie od kiedy osoba zmieniająca pas ma pierwszeństwo od osoby na tym pasie jadąc do przodu. Kolejny co pewnie jeździ 30 na

50 bo się #!$%@? urodził


Tak, mało kiedy się tak zdarza w porównaniu do #!$%@? poganiaczy. Poza tym 200 m
@mickpl: tak jak piszesz, powinno byc jakies zawieszenie prawa jazdy do czasu uzyskania pozytywnej opinii psychiatrycznej/paychologicznej. Uczestnicy ruchu drogowego w Polsce są #!$%@?. Zarowno kierowcy samochodow, rowerow i hulajnog czy piesi.
badania psychiatryczne.


@mickpl: nie ma potrzeby robić badań. Wystarczy by oznakowany radiowóz zajechał takiemu cymbałowi drogę/wymusił pierwszeństwo itd. Jak wyleci do policjantów na najbliższym skrzyżowaniu z bluzgami i rękami to rzeczywiście chory psychicznie. Jak nie to znaczy, ze zwyczajny kawał #!$%@?, który doskonale umie nad sobą panować i skacze tylko wtedy jak myśli, że nie będzie konsekwencji
@mickpl: a jak złamie zakaz prowadzenia pojazdów, to dowalić tyle więzienia, na ile miał zakazu, może z wyjątkiem zakazów powyżej lat 3, wtedy indywidualnie rozpatrywane przez sąd. Wtedy może przestaliby olewać te zakazy
@tekserew

w ogole cholerykow powinno sie leczyc, a nie usprawiedliwiac, ze ten czlowiek ma tylko taki ciezki charakter i jest agresywny z tego powodu


Ależ to usprawiedliwienie jest poprawne. Człowiek, jako zwierzę z gatunku homo sapiens posiada cechy zdeterminowane genami i otoczeniem. Przed "zrobieniem sobie dziecka" należy zrozumieć, że niekoniecznie ta nowa istota, szczególnie w późniejszym wieku będzie postępowała tak jak sobie tego życzy robiący ("rodzic"). Oczywiście jest to pomniejszy powód dla
@mickpl W Polsce nadal za łatwo jest zdobyć uprawnienia i ludzie nadal nie szanują cudzego życia jak i swojego. Również niskie wyłapywanie wykroczeń drogowych się do tego przyczynia.
Wyprzedanie rowerzysty na kartkę papieru. Po co mam czekać aż minie mnie auto z naprzeciwka przecież zmieszczę się między autem a rowerzystą.
Wyprzedzę rowerzystę a 20 metrów dalej zatrzymam się w miejscu bo skręcam w prawo xD
Narzekanie że pieszy ma pierwszeństwo na pasach