Wpis z mikrobloga

Za agresję na drodze, w dowolnej formie, powinno być odbieranie prawa jazdy na 2 lata i badania psychiatryczne.

W sumie nie wiem dlaczego tak to nie jest rozwiązywane, tylko jakieś śmieszne mandaty. Skończyłyby się jazda na zderzaku, mryganie, wyhamowywanie i wyskakiwanie z auta z łapami.

Filmik na bagiety i dziękujemy panu kierowcy za karierę, zapraszamy do komunikacji miejskiej, tak to powinno wyglądać.

#polskiedrogi #prawojazdy
  • 40
  • Odpowiedz
@mickpl: dodatkowo za stwarzanie niebezpieczeństwa katastrofy lądowej ( np celowe hamowanie na autostradzie) zabierać pojazd.
I oczywiście do pierdla:

"174) § 1. Kto sprowadza bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8."
  • Odpowiedz
@mickpl: Polacy to jakieś walnięte nerwusy, szczególnie na drodze. Trąbnięcie na takiego odbiera jakby mu się co najmniej w mordę napluło. Zero refleksji typu "co zrobiłem źle że na mnie ktoś trąbnął?"
  • Odpowiedz
@mickpl: to samo umyslne lamanie przepisow. Jak masz lamac przepisy to po co prawko? Jezdzij bez.

A po pierwszym zlapaniu kogos z zakazem prowadzenia pol roku wiezienia recydywa rok kolejna 2 lata kolejna 4.

Jazda po alkoholu = usilowanie zabojstwa.
Wypadek po alkoholu z ofiara smiertelna = zabojstwo umyslne.

Bardzo by sie ruch uspokoil. Do tego dorzucic:
Potracenia na jezdni z ograniczeniem powyzej 30km/h sa uznawane za spowodowane przez pieszego.

Liczba
  • Odpowiedz
Czyli co jak ktoś mi się #!$%@? i wymusi to mam mu podziękować? Na autostradzie tez jak jadę 140 i jakiś pajac #!$%@? się jadąc 100 i wyprzedza tira. Jak Polacy naucz sie jeździć płynnie i patrzeć w lusterka to będzie mniej agresji.
  • Odpowiedz
  • 13
@Gouda94: Jak cie to boli to nagrać i zgłosić to dostanie mandat. A jak nie jesteś konfidentem to zjedź za takim na stację i się #!$%@? na śmierć i życie zamiast robić brake checki i ryzykować karambolem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maad Mam bić kobiety i starszych ludzi? Miałem sytuacje ze zapraszałem na najbliższa stacje ale nikt się nie odważył. Nie jestem konfidentem i nie używam kamerki.
  • Odpowiedz
@mickpl: Wysyłasz nagranie z kamerki na stopagresji i tyle. Najważniejsze, by dołączyć też nagranie z tylenj kamerki, wtedy cwaniaczek nie wywinie się i nie powie, że nie pamiętał kto prowadził wtedy samochód.
  • Odpowiedz
@tekserew Ludzie, którzy chcą się leczyć, mają ograniczoną dostępność do lekarzy i terapeutów, a co dopiero organizować dla tylu dodatkowych osób, którzy nie mają woli....awykonalne
  • Odpowiedz
@Gouda94

Czyli co jak ktoś mi się #!$%@? i wymusi to mam mu podziękować? Na autostradzie tez jak jadę 140 i jakiś pajac #!$%@? się jadąc 100 i wyprzedza tira. Jak Polacy naucz sie jeździć płynnie i patrzeć w lusterka to będzie mniej agresji.


Problem w tym, że to "#!$%@? się" przeważnie wygląda tak, że jadacy wolniej zmieni pas na lewy, zacznie wyprzedzać, a jadacy szybciej go po prostu siłą rzeczy dogoni
  • Odpowiedz
@mickpl: To samo dla szeryfów (W szczególności kierowców ciężarówek, ale nie tylko), którzy na zwężeniach, korkach itp. Specjalnie blokuje lewy pas żeby nikt czasami nie dojechał szybciej od jegomościa. Co ci ludzie mają w głowie to nie wiem.
  • Odpowiedz