Wpis z mikrobloga

#mecz #pilkanozna mam nadzieję, że Marciniak i Mentzen po wszystkim pociągną do odpowiedzialności karnej to całe stowarzyszenie za oszczerstwa i bezpodstawne donosy, jak również tego dziennikarza Guardiana, za powielanie tych głupot. Ewidentnie zagranie pod rozgłos i mam nadzieję, że odbije im się to czkawką. A co do Fify i Uefy to mam nadzieję, że pamiętają w jakim kraju odbywa się finał LM i w jakim rozegrano finał MŚ oraz o tym, że nie przeszkadzały im pieniążki od Putina przez ostatnie kilkanaście lat.
  • 40
@Tymajster trzeba mieć w sobie bardzo dużo zlej woli żeby powiązać spotkanie na jakiejś gownokonferencji na ktorym masz peelekcje 30 mimutową wśród innych ludzi z branży sportu (m.in. twórca runmagedonu był tam) z agitacja polityczna.

Doszukiwanie się w takim wypadku powiązań z konfederacja zakrawa na lekka paranoje.

Rozumiem, że należysz do grona tych którzy popierają obecne prawo pisowskie i postulujesz surowe ukaranie Tuska i Pawlaka za to że Ci negocjowali z Rosjanami.
Za uważanie że poprawne jest niszczenie komuś kariery


@bolsonn: Nie powiedziałem tego, ma tutaj miejsce klasyczny sofizmat rozszerzenia. Wymysliłes to sobie, żeby mieć jakiś argument, bo na całą resztę nie masz odpowiedzi. Bo mam rację.
Definicja sofizmatu rozszerzenia na Wikipedii

żeby powiązać spotkanie na jakiejś gownokonferencji na ktorym masz peelekcje 30 mimutową wśród innych ludzi z branży sportu (m.in. twórca runmagedonu był tam) z agitacja polityczna.


@Niemamwiedzy: Taka jest prawda.
i bezpodstawne donosy


@Matias_de_Bur: ale oni nigdzie nie donieśli, to UEFA sama się zesrała w reakcji na ich oświadczenie XD

My nie wysyłaliśmy żadnego specjalnego pisma do UEFA. W żaden sposób nie naciskamy na odsunięcie sędziego, wzywamy go tylko do odcięcia się od Konfederacji – poinformował nas profesor Rafał Pankowski, współzałożyciel Stowarzyszenia "Nigdy więcej".


Jak zwykle wykopki zamiast mieć pretensje do skorumpowanych działaczy to wylewają złość na jakichś frustratów z organizacji
@Sebastian_II_Mordeczka: to nie są żadne konferencje biznesowe, tylko zwykłe spędy polityczne Mentzena. Tyle, że w Polsce nie masz prawa takowych organizować poza sezonem wyborczym więc musisz to nazwać "konferencją biznesową". Środowisko tych biznesmenów w ramach damage control od rana forsuje wersję o "spotkaniu biznesowym". Pewnie sam Stanowski to wymyslił xd
@prawdziwy-polak: jeśli Marciniak straci ten finał przez tą sytuację to będzie znaczyło, że NW i sama UEFA są najbardziej faszystowskie ze wszystkich organizacji jakie są w Europie. Bardzo poważne konsekwencje na podstawie jakiś gównooskarżeń gówno organizacji. Już samo to, że UEFA w ogóle się do tego odniosła jest absurdem.
@Logika_wykopu

@Matias_de_Bur: za co mają ich skazać? Za mówienie prawdy? XD

@Logika_wykopu mógłbyś podać jakiś przykład, że na tej konferencji było coś rasistowskiego? albo, że memcen sam jest rasistą? no, bo chyba nie plujesz jadem bez sensu, żeby tylko jakaś aferka była, emocje, przecież też nie przeszkadza ci fakt, że Polak mógł coś osiągnąć.
  • 0
Poszedł na jakąś konferencję/spotkanie organizowane przez Mentzena. Nie było to polityczne spotkanie, ale biznesowe.


@Sebastian_II_Mordeczka: jakby Kaczyński organizował "spotkanie biznesowe" to też byłoby apolityczne?
Memcen to polityk i wszystko co robi publicznie będzie miało związek z polityką.
Polskie piekiełko. Dopóki sędzia ten nie wyjdzie na takim zebraniu i nie poprze oficjalnie Konfederacji to jak dla mnie jest zwykłym uczestnikiem. Jak poszedłem kiedyś na Korwina to też byłem tylko widzem, a nie zwolennikiem partii (nie głosowałem na jego partię). #!$%@?, spokojnie, jeszcze trochę i Marciniaka ukrzyżujecie za to.