Wpis z mikrobloga

#mecz #pilkanozna mam nadzieję, że Marciniak i Mentzen po wszystkim pociągną do odpowiedzialności karnej to całe stowarzyszenie za oszczerstwa i bezpodstawne donosy, jak również tego dziennikarza Guardiana, za powielanie tych głupot. Ewidentnie zagranie pod rozgłos i mam nadzieję, że odbije im się to czkawką. A co do Fify i Uefy to mam nadzieję, że pamiętają w jakim kraju odbywa się finał LM i w jakim rozegrano finał MŚ oraz o tym, że nie przeszkadzały im pieniążki od Putina przez ostatnie kilkanaście lat.
  • 43
@PonuryBatyskaf Marciniak wziął udział w konferencji biznesowej na której #!$%@? coś o tym jak wyglądała jego ścieżka kariery. Imprezę współorganizował Memcen (nawet nie kuce, ale memcen solo).

Jakaś rozgotowana parowa z Polski z organizacji współpracującej z Fifa i UEFA na poletku antyrasizmu wysprzęgliła się do UEFA, że Marciniak bierze udział w konferencjach organizowanych przez skrajnie prawicowe partii.

I jest inba na pół internetu, bo w guardianie i innych zagranicznych mediach piszą, że
@PonuryBatyskaf: Poszedł na jakąś konferencję/spotkanie organizowane przez Mentzena. Nie było to polityczne spotkanie, ale biznesowe. Nie był tam też jako jedyny, było sporo innych osób.

Kretyni z Nigdy Więcej #!$%@? do UEFA. UEFA każe się tłumaczyć. Dziennikarze z innych krajów podłapali.

Teraz osobista dygresja:
Takie kretyńskie oskarżenia wystosowane przez NW powinny najwyżej zostać #!$%@? do kosza, a nie rozważane przez UEFA. Przecież to absurd. Gość tam nie poszedł agitować politycznie.

Gratulacje
@Sebastian_II_Mordeczka

To trochę jakbyś powiedział idąc na spotkanie organizowane przez Putina/Dudę/Hitlera/Stalina/Bidena, że to spotkanie BIZNESOWE i nie ma nic związanego z polityka.

Patrzcie trochę szerzej. Typ jest powiązany z taka, a nie inna polityka gdzie między innymi chce wyjścia z Unii, przeszkadzają mu wszystkie decyzje, ale sam głosuje „wstrzymał się” i jest już „święty”. Wszystko byle utrzymać się władzy i lizać każdemu po trochu. Wcale się nie dziwie, że UEFA ma problem
@flumpy_bread uwielbiam to wyciąganie z kontekstu wypowiedzi. Temu umieściłem tam wiele nazwisk i mógłbym walić jeszcze dłuższa listę, ale wystarczy napisać Hitler i się konfiarze gotują w środku XD
@Niemamwiedzy: @Sebastian_II_Mordeczka @Docent_Jan_Mula
Ale trzeba mieć w sobie wiele wiary, żeby nie powiązać tego z polityką. Mentzen to lider partii, która może osiągnąć dwucyfrowy wynik, wszystkie jego konferencje, itp. będa miały powiązania z Konfederacją, nie oszukujmy się.

A Marciniak nie powinien się zadawać z rasistami i homofobami, powinien dbać o PR. Chyba że sam jest skrajnym prawicowcem, to wtedy przyps.
Tak wygląda równość według lewaków, masz takie same poglądy albo cię #!$%@?


@bolsonn: Nie. Możesz mieć takie poglądy jakie chcesz, o ile nie są to poglądy dyskryminujące.
Tylko skrajna prawica ma poglądy dyskryminujące, więc są słusznie one krytykowane i zwalczane. Wtedy prawica kłamie tak jak ty teraz, że są karani za odmienność poglądów, a nie za te swoje konkretne poglądy. Nie kłam więcej, dobrze?

Oto infografika która tłumaczy, dlaczego cnotą tolerancji
Tymajster - > Tak wygląda równość według lewaków, masz takie same poglądy albo cię #!...

źródło: paradoks tolerancji

Pobierz
@filixcastellano: Niestety, ale Konfa sama sobie #!$%@?ła takich wyborców jak ja, którzy chętnie zagłosują na partię mającą pomysł na gospodarkę i odcinającą socjal.

Niestety jak się #!$%@? jakieś katolicko-narodowe fikołki, robi podejścia zamordystyczne i ostatecznie gubi się nawet w tym, w czym mieli być silni (gospodarka, koniec socjalu) to ciężko ich traktować poważnie. Problemem nagłaśniania kontrowersji Konfederacji nie jest to, że odważnie mówią co myślą. Problemem wykorzystywanym przez opozycję jest to,