Wpis z mikrobloga

studiowałem na dość lewackim, liberalnym wydziale na uniwersytecie.
wiecie, raczej humanistyczny kierunek, bardzo lewacki. marksizm kulturowy pełną gębą. między innymi te studia mnie, młodego prawicowca po LO, utwierdziły w słuszności swoich nacjonalistycznych, konserwatywnych poglądów.

i z rozbawieniem widzę, jak znajomi ze studiów biorą śluby. bo to, co rzuca się w oczy, to że w praktycznie każdej parze kobieta zostaje przy swoim nazwisku, lub bierze dwuczłonowe XDDD

ciężko o większy brak szacunku do faceta.
do tego prowadzi właśnie lewacka ideologia, marksizm kulturowy, źle pojęta emancypacja kobiet. takie są następstwa fatalnej dla naszej cywilizacji rewolucji seksualnej. należy to zatrzymać.

największa beka jednak z typów. trzeba nie mieć do siebie szacunku, żeby godzić się na coś takiego.

#slub #malzenstwo #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #p0lka #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpodludzi #heheszki
  • 82
dzieci jeżeli się pojawia będą miały moje


@greenbong: Wyjaśnisz dlaczego akurat tak? Ciekawi mnie to, nie żebym się czepiał czy mówił komuś jak ma planować swoje życie.

Wiem, że to głupi argument, ale sam byłem świadkiem jak dzieci w szkołach były wyśmiewane przez rówieśników gdy mają inne nazwisko niż matka.
Wyjaśnisz dlaczego akurat tak? Ciekawi mnie to, nie żebym się czepiał czy mówił komuś jak ma planować swoje życie.


@Wyso52: znaczy sie na 99% i tak nie chcemy miec dzieci w zwiazku z czym planuje wazektomie, ale gdyby sie nam kiedys zmienilo to tak uznalismy. nie wiem dlaczego, sama to rzucila, ja powiedzialem ze okej. zawsze mozna zmienic zdanie