Wpis z mikrobloga

studiowałem na dość lewackim, liberalnym wydziale na uniwersytecie.
wiecie, raczej humanistyczny kierunek, bardzo lewacki. marksizm kulturowy pełną gębą. między innymi te studia mnie, młodego prawicowca po LO, utwierdziły w słuszności swoich nacjonalistycznych, konserwatywnych poglądów.

i z rozbawieniem widzę, jak znajomi ze studiów biorą śluby. bo to, co rzuca się w oczy, to że w praktycznie każdej parze kobieta zostaje przy swoim nazwisku, lub bierze dwuczłonowe XDDD

ciężko o większy brak szacunku do faceta.
do tego prowadzi właśnie lewacka ideologia, marksizm kulturowy, źle pojęta emancypacja kobiet. takie są następstwa fatalnej dla naszej cywilizacji rewolucji seksualnej. należy to zatrzymać.

największa beka jednak z typów. trzeba nie mieć do siebie szacunku, żeby godzić się na coś takiego.

#slub #malzenstwo #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #p0lka #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpodludzi #heheszki
  • 82
@mieszczanski_trubadur: dlaczego należy to zatrzymać pytałem.

I tak, Jjsteś kmiotem bo każdy kmiot jakiego spotkałem na swojej drodze mimo bycia maluczkim człowiekiem próbował innym wyznaczać jak mają żyć. Schowaj siebie, swoje mądrości i teorie pod kiece jakiejś wywłoki z ordo luris, tam dla sfrustrowanych samców miejsca zawsze pełno.
@greenbong: nie jestem trollem, tylko mężczyzną z zasadami. mimo, ze prezentujesz antywartości to jednak doceniam, że nie rzucasz obrzydliwymi inwektywami jak większość lewaków tutaj, którzy mają po prostu problemy ze sobą.

dlaczego należy to zatrzymać pytałem.


@Ucho1899: bo to jest niezgodne z naszą tradycją, kulturą i religią, lewaku.
@zymotic szukanie multikont to typowy sposób lewactwa na wykopie na eliminowanie przeciwników politycznych.
@Mlekkko a ty się seba naucz czytać.
@mieszczanski_trubadur: Neuropa jest raczej liberalna, niż lewicowa, a PO to w ogóle centryści, którzy z lewicą nie mają nic wspólnego i nigdy nie mieli.

Skrajnie lewicowe to są takie środowiska jak KPP, PPS, jakieś związkowe inicjatywy pracownicze, które prawie wszystkie wyzdychały i pewnie ze dwie młodzieżówki lewicowe, w których też jest garstka osób.

Od 18 lat Polską rządzą konserwatyści.
Neuropa jest raczej liberalna


@zymotic: liberalna światopoglądowo, a więc lewacka. lewactwo to progresywizm światopoglądowy. gospodarka nie ma tu nic do rzeczy.

Od 18 lat Polską rządzą konserwatyści.


XDD nie rozśmieszaj mnie. PO i konserwatyzm? chyba, że masz na myśli pseudokonserwatyzm, jak na zachodzie europy, to może tak. ale to nie jest żaden konserwatyzm, tylko przesunięte przez lewicę okno Overtona.