Wpis z mikrobloga

nie ma w języku ludzi przyzwoitych słów, w których mógłbym opisać, jak bardzo gardzę mężczyznami, którzy wybaczyli swojej partnerce zdradę.

zdrada dla faceta to nie tylko cios w serce ze strony najbliższej osoby. to także upokorzenie. samiec, który nie potrafi upilnować własnej samicy, któremu na jego teren wchodzi jakiś buhaj i ordynarnie pekluje jego własność. doprawdy obrzydliwe.

ja nie wiem, jak taki kukold potem może normalnie żyć z taką upadłą kobietą. czy on nie widzi oczami wyobraźni, że jakiś bull dominował jego ukochaną i robił ją w każdą dziurę, jak chciał?

na facetów wybaczających zdradę tylko pluć. w ogóle na ludzi wybaczających zdradę. powinno być to zjawisko surowo piętnowane, a nie normalizowane.

taguję też #neuropa bo na tym tagu pełnym lewaków bez honoru dużo jest takich, co by zdradę wybaczyli.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #zdrada #slub #tinder #blackpill
  • 47
@zymotic: wybaczają, ale to wynika z czego innego. mają wartości, więc naiwnie wybaczają, bo chcą utrzymać rodzinę. to błąd. rodzina w tym momencie już nie istnieje.
a lewaki wybaczają, bo z definicji jako lewaki nie mają godności i honoru.
@itsoverforme32445 rozumiem ten sposób myślenia, ale nie popieram.
@Linnior88 przecież w dalszej części podkreśliłem, że zdrada z obu stron jest tak samo obrzydliwa. po prostu zdradzony facet jest nie tylko zdewastowany przez
@mieszczanski_trubadur: te swoje bajdurzenie o samcach to wiecie gdzie sobie możecie wsadzić w 21 wieku, rozgraniczanie na samca i samice miało sens jak spełniali różne normy społeczne, śmieszne że wspominasz o jakiejś dumie samców jeśli chodzi o zdradę a już nie wspominasz o dumie samców jeśli by miało przyjść do utrzymania rodziny finansowo czy obronie samicy xD lubicie na każdym kroku poruszac temat waszej samczosci oprócz tematu gdzie wam się wspomina
@Baudi ale co to ma do tego co napisałem?


@mieszczanski_trubadur: napisałeś to co poniżej.

zdrada dla faceta to nie tylko cios w serce ze strony najbliższej osoby. to także upokorzenie. samiec, który nie potrafi upilnować własnej samicy, któremu na jego teren wchodzi jakiś buhaj i ordynarnie pekluje jego własność. doprawdy obrzydliwe.


Z tego wynika, że uważasz, że to obowiązkiem mężczyzny jest pilnować kobiety. A to błędne myślenie, bo kobiety nie upilnujesz.
@mieszczanski_trubadur: Mnie dziwi, jak taki gość potrafi powiedzieć "wybaczyłem dla swoich dzieci"... Naprawdę? Swojemu synowi pokazałeś, że można akceptować taki brak szacunku? Córce pokazałeś taki wzorzec męskości?

Na reddicie była kiedyś taka historia, że gość miał syna i trzy córki. Jedna córka poszła na feministyczną uczelnię, wróciła i namówiła matkę na rozwód z ojcem. Ojciec stracił dom, ale miał dobrą karierę, zmienił stan, szybko się odkuł.
Potem matce i córkom się
@Baudi: albo ktoś ma niski poziom inteligencji i nie wie co to znaczy ironia


@Linnior88: Zrozumiałem ironię. Może rozwinę swoją wypowiedź, bo widzę, że to co napisałem, mogło być dla Ciebie niejasne.

"Tak myślałem..." że nie masz nic ciekawego do powiedzenia w temacie zdrad mężczyzn.

Inteligentna osoba, nie stwierdziłaby, że mężczyźni zdradzają nawet 2 razy częściej — Ty to zrobiłaś...
@Baudi: mam nie stwierdzić tego co pokazują statystyki? Skończ się zalic i przestań uprawiać jakaś hipokryzję , cenzurę nałóż na wykop żeby nikt nie mógł się wypowiadać a broń Boże mówić prawdy , przegrywom trzeba mówić że wszystkiemu są winne kobiety bo inaczej będą płakać