Wpis z mikrobloga

nie ma w języku ludzi przyzwoitych słów, w których mógłbym opisać, jak bardzo gardzę mężczyznami, którzy wybaczyli swojej partnerce zdradę.

zdrada dla faceta to nie tylko cios w serce ze strony najbliższej osoby. to także upokorzenie. samiec, który nie potrafi upilnować własnej samicy, któremu na jego teren wchodzi jakiś buhaj i ordynarnie pekluje jego własność. doprawdy obrzydliwe.

ja nie wiem, jak taki kukold potem może normalnie żyć z taką upadłą kobietą. czy on nie widzi oczami wyobraźni, że jakiś bull dominował jego ukochaną i robił ją w każdą dziurę, jak chciał?

na facetów wybaczających zdradę tylko pluć. w ogóle na ludzi wybaczających zdradę. powinno być to zjawisko surowo piętnowane, a nie normalizowane.

taguję też #neuropa bo na tym tagu pełnym lewaków bez honoru dużo jest takich, co by zdradę wybaczyli.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #zdrada #slub #tinder #blackpill
  • 47
  • Odpowiedz
@Linnior88: daj se spokój dziewczyno, przecież te orangutany piszą teksty z dupy o tym że "lewaki częściej przebaczają zdrade" a jak pytam normalnie o jakiś dowód bo nawet jako stereotyp nigdy nie słyszałem takiego wysrywu to palą im się styki XDDDD
  • Odpowiedz
normalnie żyć z taką upadłą kobietą. czy on nie widzi oczami wyobraźni, że jakiś bull dominował jego ukochaną i robił ją w każdą dziurę, jak chciał?

nie mógłbym się pozbyć takich wyobrażeń


@mieszczanski_trubadur: Zgodnie z tym co piszesz łatwo wytłumaczyć kiedy wybaczanie jest dobre, a kiedy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest dobre, gdy komuś nie zależy na zerowym przebiegu i gdy pomimo skoku w bok
  • Odpowiedz
@Bananek2: przecież to jest zupełnie co innego, kiedy kobieta ma kogoś wcześniej, a kiedy zdradzi podczas związku. co ty porównujesz? ale tak, dla normalnego faceta najlepiej, by miała ich jak najmniej. kobiety winny być cnotliwe i wartościowe.

Czy całowanie to zdrada?


oczywiście.
  • Odpowiedz
@mieszczanski_trubadur: to co jest lepsze, jak twoja dziewczyna ma na koncie to że jej ex "bull dominował twoją ukochaną i robił ją w każdą dziurę, jak chciał?", czy jak masz dziewczynę, które raz zaliczyła całowanie po pijaku na boku, ale zawsze byłeś jej jedynym partnerem seksualnym? ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz