Wpis z mikrobloga

Czy wam przeziębienie też tak wyżera efekty treningów? Właśnie się pochorowałem i jest taki efekt przebicia balona igłą, że masakra, jestem załamany. Efekty miesięcy harówy w plecy.

Czemu tak się dzieje? Nawet jak robiłem 72 h postu to lepiej to wyglądało i nie pożarło tyle mięsa. Teraz pierwszy dzień choroby i już czuję jakbym ze 20 procent efektów stracił.

#mirkokoksy #mikrokoksy #gymcel #silownia #fitness #sterydy #testosteron
  • 20
@Pepega: Ja myślałem, że osoby trenujące są w stanie zrozumieć frustrację. Te wszystkie siady, ciągi. Ja po pracy się na siłownię już doczołgiwalem, bo tak mi się nie chciało.
@Ynfluencer: ale sobie wkręcasz ostro. Przecież to 2-3 trening i "look" wraca. Mi tyle zajmuje nawet po wylądowaniu w szpitalu; właściwie z powrotem siły podobnie 2-4 treningi.

Ewentualnie jak jestem chory 6 razy w ciagu 2 miesięcy to gorzej xD
@Ynfluencer: większość co z cb zeszła to woda poza tym to normalne, że ci siła spadnie kiedy organizm jest osłabiony po walce z jakimiś ustrojstwami, czasem trzeba zrobić jeden krok do tyłu by potem zrobić dwa do przodu
  • 0
pierwszy dzień choroby i już czuję jakbym ze 20 procent efektów stracił.


@Ynfluencer: Tobie jakaś sztangielka na głowę nie spadła czasem? Raz, że na siłowni efekty widać po cyferkach przed "kg" i tego się nie czuje tylko sumuje. Dwa nie bądź spanikowana baba albo inna #!$%@?. Jak masz słabszy dzień albo kaca, też tak przeżywasz ?
@variat: Bo jestem analityczną stuleją. Człowiekiem myśli, nie czynu. Typowym orędownikiem teorii, a zaciekłym wrogiem praktyki. Analityczne rozkmimy w mózgu obniżają mi poziom LH, a co za tym idzie testosteronu.