Wpis z mikrobloga

@telesiak: Ale te zmiany ekonomii na razie chyba wycofali? Nawet na steamie przeprosili i mają coś innego ogarnąć. Pewnie nie, ale można mieć złudne nadzieje. Roadmapę mają do 14 czerwca dać.
Coś tam pitolili o potrzebie systematycznego dawania graczowi nowych pojazdów etc. by na nie zasłużyć. Szkoda, że odblokowanie wszystkiego w WT jest chyba nie możliwe dla typowego gracza. I wszystko jest skrojone nie pod progresywne odblokowywanie, a wymuszenie kupna premium
@telesiak: co 1-2 lata wracam do tej gierki, bo gameplay jest fajny, ale zawsze po parunastu dniach grania bez odblokowania niczego fajnego mi się odechciewa.

Ludzie którzy grindują to latami dzień w dzień trochę popierdzą i za pare tygodni bez gadania wrócą do bycia ruchanym przez ślimaka.
czokobons - @telesiak: co 1-2 lata wracam do tej gierki, bo gameplay jest fajny, ale ...
@Morty1337: Ślimak rucha klientów od lat. Sam zaczynałem jak gra była w becie i były tylko samoloty. Od tamtej pory tak progres zwolnił, że odszedłem od gry. Zagrałbym fajnymi samolotami itd. ale albo zapłacę w cholerę hajsu, albo będę grindował miesiącami. Zamiast tego mam namiastkę życia (bo w Polsce to nie można żyć)