Wpis z mikrobloga

Cześć, czy ktoś może studiuje informatyke zaocznie w Warszawie? Może coś podpowiedzieć gdzie warto iść jako kogoś bez większych umiejętności? Chciałabym zacząć od podstaw i naprawdę dostać solidna dawkę wiedzy na studiach. Dodatkowo w przyszłości chciałabym coś w kierunku inżynierii medycznej robić, ponieważ pierwotnie mam studia medyczne ukończone i jest to obszar interesujący mnie. Widziałam w tym kierunku magistra na pw. Czy ktoś może kojarzy na jakiej uczelni dostanę najlepsza wiedzę żeby iść w tym kierunku? #informatyka #studia #studbaza #bioinzynieria
  • 5
  • Odpowiedz
@miszczu90 nie jest to odpowiedz na moje pytanie :) są osoby które potrzebują dodatkowej motywacji jak np praca w grupie wiec xD pd course po napisaniu magisterki wykupiłam sobie kurs który chciałabym przed październikiem zrobić. Studiujesz informatyke?
  • Odpowiedz
@Natalia-_-: w Warszawie z informatyki to "renomowane" są m.in. PW i PJATK. PW jest bardziej prestiżowe, ale z tego co słyszałem to na PJATK uczą bardziej aktualnych rzeczy.

Nie wiem jak wygląda Twoja sytuacja, ale jeżeli masz już magistra (albo równoważny tytuł) z innego kierunku to zastanowiłbym się czy magister ma sens. Lepsza mogłaby być jakaś podyplomówka i potem douczyć się samemu potrzebnych rzeczy - z tego względu że na informatyce
  • Odpowiedz
@tomek123456789 to mnie troszkę zasmuciłeś. Ogólnie pomysł ze studiami jest taki ze chciałabym więcej z tego wyciągnąć podyplomowka może być trochę za mało c: naprawdę po dwóch latach pracy z człowiekiem chorym jestem trochę zmevzona i chciałabym pracować z komputerem jednak XD to bezpieczniejsze i spokojniejsze.. ale może się mylę? Nie mam pojęcia tylko co dla siebie znaleźć w tym świecie zasmuciles mnie trochę ze ciężko znaleźć w tym kierunku prace
  • Odpowiedz