Wpis z mikrobloga

#biedanonim
To normalne że czuję niechęć do seksu bez uczuć? Mam na myśli że no wiecie, jak mam niby mieć chęć do sprawienia komuś żeby było mu dobrze, dbania, sprawiania przyjemności i obserwacji odbioru tego gdy się tej drugiej osoby nie darzy uczuciem z wzajemnością? W sensie co, jak to wygląda, normalnie ruchacie się z osobami na które macie wywalone a liżecie je, czy tam obciągacie tak aby ta osoba miała super przyjemność itp.? Przecież wtedy chyba właśnie nie staracie się raczej i ten seks jest taki "suchy" tak? Może być techniczny, dziki, taki żeby prawidłowo wykonywać ćwiczenia fizyczne, ale w sumie nie ma w nim namiętności i bliskości i przejęcia partnerem bo nie będzie się z nim potem przebywać, rozmawiać o tym itp.?
No i pytanie, czy jest ze mną coś nie tak, że w sumie mi się to nie podoba? Niby jestem stary nietrzymający, więc pytam bo nie wiem. Wiecie, w dobie tindera, sponsoringu, famemma i innych fagat czy natsu, ogólnie lasek z zawyżonym poczuciem wartości itp
Jakaś mirabelka chętna do wypowiedzi może na ten temat?
#pytanie #seks #zwiazki #milosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 16
@mirko_anonim: są dwa podejścia. Jedni robią dobrze komuś, inni robią dobrze sobie. No i może układ idealny, najrzadziej spotykany - obie strony starają się czerpać i dawać po równo.

Większość ludzi to egoiści.
@mirko_anonim: To normalne. Kwestia inteligencji emocjonalnej i dorosłości, a także szanowanie nie tylko drugiego człowieka ale przede wszystkim siebie. W końcu Twoje ciało to Twoja wartość, a wiadomo, że jak coś jest zbyt łatwo dostępne to wiele nie kosztuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)