Wpis z mikrobloga

@wSciolceBuszujacy: Nigdy tego nie mogłem zrozumieć. "forum ma pomagać, a nie wyręczać" no #!$%@? mać xD. Jak ktoś czegoś nie wie lub masz wiedzę, którą można się podzielić to piszesz mu co i jak. Drugi raz będzie wiedział jak coś zrobić. Jeśli temat jest zbyt obszerny aby go streścić to podsyłasz linki czy też pomoce.

Chyba jedynym plusem grupek na fb jest to, że zjeby z for typu elektroda zdechły, a
@szynszyla2018 Jeden z nich był moim nauczycielem w technikum. Trzeba przyznać, że znał się na rzeczy, ale to jakim sfrustrowanym bucem był i z jaką pogardą traktował ludzi od razu mówiło, że elektroda (którą nam w sumie często polecał) jest jego ulubioną stroną internetową
Typ swoim biadoleniem i podejściem skutecznie zniechęcił do mechatroniki 30 na 32 chłopów xD Także panie Podolski, jeśli Pan to czyta (a wiem, że miał tu konto), to
@vboss: Zasilacz z czarnej listy... - ja pitole... . Iles lat temu mialem starego kompa..., zlozylem sobie nowego - kupilem mega-drogi zasilacz - niby nie do zajechania... . Umarl po po pol roku zdaje sie, albo po roku - zbyt szybko jak na kase ktora poszla na ten sprzet. Tamten stary - przekladalem jeszcze do dwoch kompow... - nie mial wysokiej mocy, ale chodzil tyle lat, ze ja pitole... . Jednego