Wpis z mikrobloga

@Kremufka2137: Strasznie, jeśli już chciał się tak wykazać (choć kto go tu zapraszał do dyskusji) to mogł napisać niemalże to samo, ale w sposób kulturalny, godny, okuratny. Nienawidze #!$%@? chamstwa, szczególnie tam gdzie jest zbędne. Jak trzeba dosadnie to trzeba, ale nie na forum #!$%@? sie pluć. Sam to teraz robie, ale #!$%@? sie XD . Mnie nauczyli że do ludzi się podchodzi z kulturą i absolutnie nie chodzi tu o
@bachus: może dlatego, że trzeba dane pytanie zadać z 5 multikont na różny sposób aby rada starszych łaskawie odpowiedziała XD
Sam moderowałem, a potem administrowałem forum które było wówczas na blisko 100k userow, rozumiem, że powtarzające się w kółko pytania mogą być irytujące i robi się bajzel, ale dlatego buduje się działy aby były czytelne, łatwo się nawigowało, buduje się różne poradniki, FAQ, na pytania udziela się odpowiedzi w taki sposób
zastanawiam się po co oni siedza na tej elektrodzie skoro nie chca pomagać? Jakie inne zastosowanie mają fora?


@DavyX: chcą się dzielić wiedzą, ale nie z początkującymi.
zastanawiam się po co oni siedza na tej elektrodzie skoro nie chca pomagać? Jakie inne zastosowanie mają fora?


@DavyX: traktują to jak kółko wzajemnej adoracji. Coś jak spotkanie kumpli w barze na partyjkę pokera.