Wpis z mikrobloga

od kiedy moderatorzy na elektrodzie urządzili despotyczną republikę nadętych buców elektroda stała się martwym kółeczkiem wzajemnej adoracji gdzie każdy nowy użytkownik był przeganiany do "kosza", skoro inwestorowi pasuje taka taktyka to krzyż im na drogę, niech giną
  • Odpowiedz
@Kremufka2137: Strasznie, jeśli już chciał się tak wykazać (choć kto go tu zapraszał do dyskusji) to mogł napisać niemalże to samo, ale w sposób kulturalny, godny, okuratny. Nienawidze #!$%@? chamstwa, szczególnie tam gdzie jest zbędne. Jak trzeba dosadnie to trzeba, ale nie na forum #!$%@? sie pluć. Sam to teraz robie, ale #!$%@? sie XD . Mnie nauczyli że do ludzi się podchodzi z kulturą i absolutnie nie chodzi tu o
  • Odpowiedz
@bachus: może dlatego, że trzeba dane pytanie zadać z 5 multikont na różny sposób aby rada starszych łaskawie odpowiedziała XD
Sam moderowałem, a potem administrowałem forum które było wówczas na blisko 100k userow, rozumiem, że powtarzające się w kółko pytania mogą być irytujące i robi się bajzel, ale dlatego buduje się działy aby były czytelne, łatwo się nawigowało, buduje się różne poradniki, FAQ, na pytania udziela się odpowiedzi w taki sposób
  • Odpowiedz
zastanawiam się po co oni siedza na tej elektrodzie skoro nie chca pomagać? Jakie inne zastosowanie mają fora?


@DavyX: chcą się dzielić wiedzą, ale nie z początkującymi.
  • Odpowiedz
zastanawiam się po co oni siedza na tej elektrodzie skoro nie chca pomagać? Jakie inne zastosowanie mają fora?


@DavyX: traktują to jak kółko wzajemnej adoracji. Coś jak spotkanie kumpli w barze na partyjkę pokera.
  • Odpowiedz