Wpis z mikrobloga

Kupiłem 2 dni temu zegarek, nothing fancy - nie umiem dbać o zegarki, więc nie wydaję na nie dużych pieniędzy. Dziś podświetliła mi się jednak oferta z moim nowym zegarkiem od sklepu gdzie go kupiłem ale w niższej cenie. Pikachu face.jpg. Włączył mi się więc tryb Janusz.exe i chciałem go od razu kupić i zwrócić ten drożej nabyty. Kiedy miałem już klikać kup teraz, naszła mnie refleksja; różnica tych kilku pln to jednak trochę przypał żeby taką inbę kręcić, ale z drugiej strony dwa darmowe harnasie same drogą nie chodzą ( ͡º ͜ʖ͡º). Tylko trzeba by iść do paczkomatu oddać ten, czekać na zwrot kasy - a po drodze weekend, dla sprzedawcy też to samo, marże/srarże dla allegro i bujanie się z kasą, to pomyślałem że najpierw do nich napiszę XD - screeny z rozmowy w komentarzach.

#zegarki #zegarkiboners #januszebiznesu #allegro
Yawimaya - Kupiłem 2 dni temu zegarek, nothing fancy - nie umiem dbać o zegarki, więc...

źródło: Screenshot_20230519_134002

Pobierz
  • 60
@Arachnos83: czekaj, ty walczysz o 7,74 zł? Ile czasu kosztowały cię te rozmowy i szukanie ofert, żeby udowodnić swoją rację + czas na prowadzenie tego wpisu?

Mam ofertę, podpiszemy umowę, zapłacę ci całe 8 zł i przez godzinę będziesz mi wpisywał numerki w excelu. Co ty na to? xD

Mi jest wstyd jak to czytam, a nie jestem stroną xD Nie śmieję się, że 7 zł to mało, bo wielu ludziom