Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: swoją drogą, ile można płacić za męskiego fryzjera? Przecież w przeciwieństwie do damskiego, ostrzyżenie faceta to jest może z 10 minut zabawy maszynką.


@goferek: powiedział zakolak #!$%@?ący się na zero/buzzcuta co miesiąc xD

Męskie fryzury na średniej długości włosa są trudniejsze od kobiecych, bo przy bardzo długim włosie praktycznie nie ma żadnego miejsca na błąd, jedyne kwestie to skracanie i odpowiednie rozłożenie layeringu.
Na średnich włosach u facetów jest
@vateras131: Może mógłbyś spróbować zmiękczyć je przed ścinaniem odpowiednim tonikiem + odżywką. Ciężko mi coś doradzić, mi się też jakoś super łatwo z własnymi nie pracuje. Czasem coś krzywo się przytnie, ale nie jest to coś, czego nie dałoby się zamaskować żelem czy pomadą. Miałem już parę takich sytuacji, że znajomi czy rodzina nie chcieli uwierzyć, że sam się ścinam, więc chyba źle nie jest.
u osiedlowej Grażynki w grudniu płaciłem 35, w kwietniu juz 50 zl za strzyzenie męskie. Nie wiem gdzie macie tak tanio, albo chyba dawno nie byliście u fryzjera


@NieBendePrasowac: Fryzjerzy są na prawie każdej ulicy. Za duże wyzwanie dla ciebie poszukać czegoś tańszego?
@mpk794:

Może mógłbyś spróbować zmiękczyć je przed ścinaniem odpowiednim tonikiem + odżywką. Ciężko mi coś doradzić, mi się też jakoś super łatwo z własnymi nie pracuje. Czasem coś krzywo się przytnie, ale nie jest to coś, czego nie dałoby się zamaskować żelem czy pomadą. Miałem już parę takich sytuacji, że znajomi czy rodzina nie chcieli uwierzyć, że sam się ścinam, więc chyba źle nie jest.


Dzięki za radę ale raczej nie
@Kamokamo: Źle na to patrzysz, ja też mam taką panią Grażynkę która mnie obcina za 30zł. Ale to dlatego że jestem jej stałym klientem, przychodzę co dwa tygodnie i nie wystawia mi paragonu ( ͡º ͜ʖ͡º)
ZA 25 ZŁ OBCINA MNIE JAK TEN TWOJ BARBER NA KIJU ZA 130


@Kamokamo: Jakoś 2 lata temu u mistrza świata we fryzjerstwie męskim płaciłem 30zł, a więc tak, barber na kiju biorący 130zł to jest rozbój. U jego pracownic było 5 zł taniej i nie są to pracownice po zawodówce, ale szkolące się na bieżąco. W tej chwili płacę u nich 30zł. U niego nie wiem, bo nie potrzebuję akurat