Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: Ja chodzę do jednej fryzjerki od ponad 20 lat, przed Covidem w 2019 płaciłem 20zł, później stopniowo 2020-30zł, 2021-35zł, od 2022 do teraz - 40zł. I dalej ma klientów pod korek, w tym mnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
Nigdy nie stawia się przecinka w "mimo że".


@tomilipin wiesz ile mój niebieski mi to razy już mówił? I nadal to robię.. niestety odczuwam w ostatnich latach znaczne pogorszenie funkcji intelektualnych, więc możliwe, że i twoje pouczenie zapomnę..
@goferek: tylko, że w większości zakładów, cennik jest za płeć, a nie za skomplikowanie fryzury. Długowłosy facet co trzeba mu przyciąć końcówki zapłaci mniej niż kobieta to chce jeża maszynką po całości.
@goferek ale wiesz że istnieje więcej sposobów na zrobienie coś z włosami niż maszynką na zero XD?

Zrobienie dobrej męskiej fryzury jest trudniejsze niż damskiej, każdy dobry fryzjer ci to powie.

POBIERZ


@piternet: ale mowimy o facetach a nie o pipach
@MateMizu: chyba jak ktoś chce mieć fryzurę długa i obcinają za pomocą samych nożyczek. Większość facetów goli boki i góra nożyczkami a to zajmuje max 15 minut
Zdzierstwo to jest fryzjerstwo kobiece


@ThrowFarAway: duże ryzyko błędu, większe niż u faceta. W dodatku kobiety mają większe wymagania i ich obcięcie to często minimum godzina w salonie. W tym samym czasie fryzjerka obetnie 4 chłopaków