Wpis z mikrobloga

wróciłem niedawno z Kanarów #hiszpania i doszedłem do ciekawego wniosku.

byłem w Hiszpanii już któryś raz i to, co rzuca się w oczy, to że Hiszpanki są średnio atrakcyjne. w dodatku często zaniedbane. inaczej ma się sprawa z Hiszpanami. oczywiście, nie każdy to chad, ale są jako mężczyźni atrakcyjniejsi od swoich kobiet.

nic dziwnego, że taki Hiszpan lata potem za #p0lka

Polki są na pewno atrakcyjniejsze od Hiszpanek, to trzeba uczciwie przyznać. a dodając do tego ich obrzydliwe puszczalstwo i chęć Alvarosów na posmakowanie słowiańskiej dupy, to mamy co mamy.

dlatego tak ważne jest wprowadzenie ustawy, która by penalizowała puszczanie się Polek z obcokrajowcami. to bardzo potrzebne.

polskie kobiety są zasobem polskiego Narodu i nie mogą puszczać się z obcokrajowcami.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #erasmus #rozowepaski #przegryw #4konserwy #neuropa #podroze #konfederacja #prawo #bekazpodludzi #bekazlewactwa #blackpill
  • 31
dlatego tak ważne jest wprowadzenie ustawy, która by penalizowała puszczanie się Polek z obcokrajowcami. to bardzo potrzebne.


polskie kobiety są zasobem polskiego Narodu i nie mogą puszczać się z obcokrajowcami.


@mieszczanski_trubadur:

Pod warunkiem że polscy mężczyźni nie tkną innej kobiety niż ich rodaczka. Polscy są dobrem narodowym Polski.
mężczyzna rozsiewa dalej geny, a kobieta je przyjmuje. poza tym - przypowieść o kluczu i zamku się kłania.


@mieszczanski_trubadur: Tak się jakoś dziwnie składa że poligamia w Polsce jest nielegalna tzn. nie można zawrzeć małżeństwa z wieloma partnerkami..
@Wodowy11: no wiem że to trochę bzdurki xd, ale chodziło mi bardziej o "odbiór społeczny". taki brązowy osobnik jest synonimem wielkiego podrywacza. no a kobity mają wybitnie brzydkie, tzn może hiszpanie nie aż tak źle, ale arabowie, hindusi itd. to już tragedia
@debi5s Hindusi z południa mają tragiczne kobiety, te z północy zależy ale raczej brzydkie ale co do arabów to bzdura wiele ich kobiet bije Słowianki na głowę