Wpis z mikrobloga

Hej, w końcu udało się przystąpić do egzaminu i mogę dołączyć do dużych chłopców :)
Mam budżet około 15k na moto i jestem trochę w kropce.. To taka dziwna kwota że ani dużo ani mało imo i kurde chyba jestem w jakieś luce, albo tak mi się przynajmniej wydaje.
Płacąc trochę mniej mogę przebierać w urokach motorków z lat 90 np. honda cb seven fifty, pojawiają się bandziory po liftach z chłodeniem wodnym, trafi się jakaś xj6. Większość tych motorków ma cechę wspólną - nie ma ABSu.
W tym budżecie mogę kupić jakieś chinola który będzie nowy i z ABSem np bajaj dominar jakieś Zontesy, ale trochę się obawiam odsprzedaży takiego motorka.

Jestem trochę w kropce i nie do końca wiem na co się zdecydować, może ma ktoś do polecenia jakiś ciekawy motocykl w tym pułapie? Celuję raczej w nakedy, ale motorek nie może być zbyt mały bo chciałbym na nim powiesić sakwy boczne na wakacyjny wyjazd.
Najbardziej bym się skłaniał żeby dołożyć kolejne 5k-7k i kupić Kawę Z650 no ale żeby to zrobić to muszę właściwie dołożyć połowę planowanego budżetu co mi się nie uśmiecha..

W ogole mam wrażenie że jest mało ofert. Wszyscy kupili przed sezonem czy mi się wydaje?
#motocykle
  • 27
bajaj dominar jakieś Zontesy, ale trochę się obawiam odsprzedaży takiego motorka.


@pythonista_hobbysta: Będzie problem. Kiedyś z ciekawości obserwowałem Dominara 400 i średnio rok czasu zajmowała sprzedaż. Lub po prostu ktoś zrezygnowany ściągał ogłoszenie.

może ma ktoś do polecenia jakiś ciekawy motocykl w tym pułapie? Celuję raczej w nakedy, ale motorek nie może być zbyt mały bo chciałbym na nim powiesić sakwy boczne na wakacyjny wyjazd.


@pythonista_hobbysta: Suzuki GSX600/750F od 2000r.
@pythonista_hobbysta: w tej kwocie jest całkiem sporo nastoletnich japoncow klasy 600, które kupisz włączając w cenę serwis. Objezdzisz 2-3 sezony i wtedy będziesz wiedzieć, czego oczekujesz od moto. Teraz bierz co się trafi w dobrym stanie. Jeden wał czy to będzie gsf, fz, gsr, dl, cbf, zetka czy inny diobeł.