Wpis z mikrobloga

@WhyGuys: napisałem prawdę. Przecież Tusk sam to powiedział gdy proponował to co wrzuciłeś ¯\(ツ)/¯

Nie pozwolę, żeby KO uczestniczyła w tej nieodpowiedzialnej licytacji — stwierdził Tusk, odnosząc się do zapowiedzi waloryzacji programu 500 plus. I zwrócił się bezpośrednio do Kaczyńskiego. — Jarosławie, sprawdzam cię dzisiaj z tych obietnic i zobowiązań i haseł, jakie przedstawiłeś Polkom i Polakom — mówił podczas spotkania z wyborcami w Krakowie.

I żeby zamknąć licytację w tej
chcieć to nie móc, tusk przez 8 lat swoich rządów podniósł wolną Kwotę o całe 2 złote.... DWA złote. Tylko idioci uwierzą w jego ściemy.


@0pp0: i co z tego wynika? Że pis specjalnie nabija nam inflację żeby było gorzej ludziom? Czy co?
@aarahon: bekę macie z wyborców PiSu, a wystarczyło kilka lat aby zapomnieć jak słabe to były rządy, śmiem twierdzić, że słabsze nawet od PiSu, bo PiS przynajmniej swoje obietnice spełnia, a Ci zawsze kłamali i nic się nie działo
Manipulujesz jak Pisowska szczekaczka, to tak się do ciebie zwracam


@obserwator_nsa: Fakty to dla Ciebie manipulacja? OK, były tam różne rzeczy naprawiające nowy wał. Czyli jak coś jest złego w ustawie to konfa nie powinna jej przegłosowywać? To czemu głosowali CELOWO(!) za ustawą wprowadzającą podatek od zbiórek internetowych na chore dzieci? xD
jak miałeś chyba 10 lat.


@WhyGuys: miałem znacznie więcej. Pamiętam jak za PO dostaliśmy kawał autostrady, przyszedł pis i pozbawił nas wygodnego wjazdu na nią, nie połączył dwóch nitek tej autostrady i dopuścił taką powierzchnię drogi do użytku że gminne drogi potrafią być bardziej proste xD

coś jeszcze?


@0pp0: Nie, ja to wiem że polska inflacja to efekt działań pisu ;)
@aarahon: Faktem jest, że PiS to indolenci a nowy wał poprawiany 4 razy dalej jest do dupy. Super zmiany tak jak i cała partia.

Odnośnie zbiórek nie głosowali celowo baranie, bo byli przeciwko tej poprawce. Po kilku minutach było kolejne głosowanie i myśleli, że tej ustawy nie ma a PiS jednak ją zostawił. Kto jest winny tej biegunki legislacyjnej, gdzie posłowie fizycznie nie mają możliwości przeczytać treść ustawy bo jest na
@0pp0: to Ty byś chciał żebym myślał tak jak Ty. Od 2016 roku mamy wzrost inflacji spowodowany początkowo samym niepokojem związanym z przejęciem przez pis władzy. Co z tego że widzisz tabelkę jak nie potrafisz jej interpretować? xD

Odnośnie zbiórek nie głosowali celowo baranie,


@obserwator_nsa: Krzysztof Bosak twierdzi iż głosowali celowo baranie xD Serio, Bosak twierdził że w tej ustawie byle tyle ważnych rzeczy że postanowili zagłosować za nią. Mam
@Czarny-rycerz_40k: dla Ciebie 20% głosów na PO i niespełnianie obietnic to trollowanie? Czy wy na łeb upadliscie? Zrobiliście z PO jakiegoś kolosa politycznego który zbawi Polskę. A co sie działo przez ich 8 lat rządów to zapomnieliście, odcięło was od bazy totalnie
No i? Podobnie było z podatkiem od zbiórek. Wtedy konfa głosowała za.


@aarahon: Konfa rozgrywa wszystkich i robi szachy w tylu wymiarach, że możemy je spokojnie nazwać XD

KONFA = PIS


@WhyGuys: Znaku równości bym tu nie postawił. Konfederacja tylko w połowie pokrywa się poglądami z PISem, walcząc o głosy konserwatystów (antyukraińskość, anty LGBT, nacjonalizm, katolicyzm, antyaborcyjność). Zresztą PIS również próbuje podebrać głosy Konfederacji finansując Bąkiewicza.
@stan-tookie-1: W 2014 zdarzyło mi się nie pracować. Za to przepracowałem calutki 2015 rok i powiem Ci że wtedy wypracowałem 1/4 ceny fajnego mieszkania. W tym roku wypracowałem 1/4 fajnej kawalerki. Mimo awansu i 5 podwyżek... Ogrzewanie węglem kosztuje mnie 3 razy więcej. Przeszedłem na gaz, kosztuje to 2 więcej niż kosztowałoby mnie to w 2015 roku. 13 letnie auto klasy C w 2015 roku kosztowało mniej niż teraz 16 letnie.
Tusk chce pokazać


@aarahon: taaa, wykopek akurat wie co tusk chce zrobić xD

Jedyne co robi to sie komromituje, zniżył się do poziomu kaczyńskiego, oboje się nadają na śmietnik.
@aarahon: juz widzislem cie w innym watku. Gdzie wyjaśniałem twoje zaparcia antyrownosciowe.

Nie zdziwię sie jesli konfa przeciwko 30k to konfa pezeciwko ustawie ktora wprowadza tez cos innego. Czy tam poprawce. Juz znam wasze manipulacje propagandysci