Wpis z mikrobloga

@WhyGuys: napisałem prawdę. Przecież Tusk sam to powiedział gdy proponował to co wrzuciłeś ¯\(ツ)/¯

Nie pozwolę, żeby KO uczestniczyła w tej nieodpowiedzialnej licytacji — stwierdził Tusk, odnosząc się do zapowiedzi waloryzacji programu 500 plus. I zwrócił się bezpośrednio do Kaczyńskiego. — Jarosławie, sprawdzam cię dzisiaj z tych obietnic i zobowiązań i haseł, jakie przedstawiłeś Polkom i Polakom — mówił podczas spotkania z wyborcami w Krakowie.

I żeby zamknąć licytację w tej
chcieć to nie móc, tusk przez 8 lat swoich rządów podniósł wolną Kwotę o całe 2 złote.... DWA złote. Tylko idioci uwierzą w jego ściemy.


@0pp0: i co z tego wynika? Że pis specjalnie nabija nam inflację żeby było gorzej ludziom? Czy co?
@aarahon: bekę macie z wyborców PiSu, a wystarczyło kilka lat aby zapomnieć jak słabe to były rządy, śmiem twierdzić, że słabsze nawet od PiSu, bo PiS przynajmniej swoje obietnice spełnia, a Ci zawsze kłamali i nic się nie działo
Manipulujesz jak Pisowska szczekaczka, to tak się do ciebie zwracam


@obserwator_nsa: Fakty to dla Ciebie manipulacja? OK, były tam różne rzeczy naprawiające nowy wał. Czyli jak coś jest złego w ustawie to konfa nie powinna jej przegłosowywać? To czemu głosowali CELOWO(!) za ustawą wprowadzającą podatek od zbiórek internetowych na chore dzieci? xD
jak miałeś chyba 10 lat.


@WhyGuys: miałem znacznie więcej. Pamiętam jak za PO dostaliśmy kawał autostrady, przyszedł pis i pozbawił nas wygodnego wjazdu na nią, nie połączył dwóch nitek tej autostrady i dopuścił taką powierzchnię drogi do użytku że gminne drogi potrafią być bardziej proste xD

coś jeszcze?


@0pp0: Nie, ja to wiem że polska inflacja to efekt działań pisu ;)