Wpis z mikrobloga

@abc-def: fakt, po 1 znudziły mi się noi co to dalo? Fajnie wyjsc czasami ale juz to mi obojętne jest. Samemu lipa wiecznie. Dla mnie apogeum wyjsc to byl czas technikum potem z roku na rok mniej.
@Scarface83 zawsze mnie u takich osób jak ty zastanawia jedno - z jednej strony macie bardzo niskie mniemanie o sobie a z drugiej myślicie że każdy na was patrzy, obserwuje was, ocenia. Skąd to się bierze? Pytam bo prawda jest taka, że 99% osób które mijasz ma cię w dupie. I ogólnie innych też. Przypadkowi ludzie mijający się na ulicy mają się wzajemnie w dupie. A w waszym mniemaniu jesteście osią zainteresowania
@enzojabol maja mentalność dzieci :) uważają się za centrum wszechświata. Są egoistami pod każdym względem. Kolejny przykład, ze uważają, ze cokolwiek im się od życia należy za samo istnienie.
Wykształcenie im się należy bo przecież są tacy inteligentni (a już na bank mądrzejsi od normictwa, oskariatu czy innych p0lek)
Kasa i dobra praca im się należy bo przecież według nich wszystkim wszystko spada z nieba no i są leniwi żeby na cokolwiek
@Scarface83: moglibyście być trochę bardziej złośliwi, przecież i tak nic nie ryzykujecie i sobie przejść blisko nich a nawet się zatrzymać, wyjąć telefon pocykać fotki albo zadzwonić gdzieś, nawet usiąść żeby nie byli już tacy szczęśliwi.
maja mentalność dzieci :) uważają się za centrum wszechświata. Są egoistami pod każdym względem. Kolejny przykład, ze uważają, ze cokolwiek im się od życia należy za samo istnienie.

Wykształcenie im się należy bo przecież są tacy inteligentni (a już na bank mądrzejsi od normictwa, oskariatu czy innych p0lek)

Kasa i dobra praca im się należy bo przecież według nich wszystkim wszystko spada z nieba no i są leniwi żeby na cokolwiek zapracować.
maja mentalność dzieci :) uważają się za centrum wszechświata. Są egoistami pod każdym względem. Kolejny przykład, ze uważają, ze cokolwiek im się od życia należy za samo istnienie.

Wykształcenie im się należy bo przecież są tacy inteligentni (a już na bank mądrzejsi od normictwa, oskariatu czy innych p0lek)

Kasa i dobra praca im się należy bo przecież według nich wszystkim wszystko spada z nieba no i są leniwi żeby na cokolwiek zapracować.
@Dwadziescia_jeden: @enzojabol @Notes pytacie skad sie to bierze ? Przyjmujecie druga skrajna postawę zarzucając wielu osobom ze sa egocentrykami. Wiekszosc jest egoistyczna, uważają ze sa lepsi i chca to pokazać. Ocenianie ludzi jest powszechne, wytykanie roznic, plotkowanie na czyis temat. Tak @enzojabol ludzie często oceniają innych, zaczepiają nawet. Wyśmiewają, maja "jakis" problem. Wszystko zależy gdzie się mieszka ale jak ktos doświadczył takich reakcji to naturalne ze mysli o tym.